Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak aktywności

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• jestem_abonentem
    założył(a) wątek Brak aktywności

Brak aktywności

Kiedy zlikwidujecie niezamawianą przeze mnie „usługę”, czyli pseudo oszczędzanie energii elektrycznej objawiające się wyłączaniem dekodera? O ile się nie mylę umowa z C+ (jeszcze mnie obowiązuje) zawarta była na 365 dni w roku i 24 godziny na dobę. Rozumiem, że ludzie mogą mieć ograniczona wyobraźnię i trudno im sobie wyobrazić, ze ktoś może oglądać program telewizyjny przez 4 godziny bez dotykania pilota (swoją drogą co za brak wiary, wbrew marketingowym zapewnieniom, w atrakcyjność własnego programu). Ja, w każdym razie mogę i mam chyba prawo oczekiwać, aby C+ nie zmuszało mnie do jakiegoś pilotowego ADHD.

• arturbr
    replied
    napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
    @jestem_abonentem,

jaki konkretnie posiadasz dekoder?
    już się nie odezwie!w buzi nie tak.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    @jestem_abonentem,

jaki konkretnie posiadasz dekoder?

Leave a comment:

• ikcyzor
    replied
    Widzę że lubisz pisać a nie czytać

Prawie każde urządzenie nawet twój komp może sam się wyłączać i to zależy tylko od ciebie Wchodzisz w ustawienia i tam zakładka auto wyłączanie czy podobnie i sobie ustawiasz że nie lub po 4 ,5,6,7,8 godzinach a telewizor twż powinien mieć taką opcję że się wyłączy przy braku sygnału lub za jakiś czas ustawiony przez ciebie lub o określonej godzinie Jak jedziesz na wczasy dajesz włącz o 18-tej wyłącz o 4-tej rano niech widzą że coś się dzieje

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+