Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa lista

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowa lista

Bedzie mozliwosc utwozenai walsnej listy ??? nbo to co zrobiliscie to jest masakra ktos wogle myslal jak to ukladal taki misza masz ze teraz niewiadomo co i jak i gdzie
    Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Nie będzie żadnych własnych list. Lista zrobiona przez nc+ jest dla Ciebie najlepsza tylko jeszcze o tym nie wiesz. Miesiącami pracowały nad nią wybitne umysły analityczne. Zastosowali algorytmy niedostępne dla zwykłych, szarych ludzi. Każdy kanał został precyzyjnie ustawiony na miejscu w którym każdy abonent nc+ się go spodziewa. Zwłaszcza Ci z Cyfry+.

Komentarz

Syf

Szkoda ze wprowadzili taki balagan. W n bylo wszystko jasne i intuicyjne. Teraz nie wiem gdzie co jest i nie mowcie ze sie przyzwyczaje...

Komentarz

Przyzwyczaisz to już któraś tam zmiana i po jakimś czasie kończą się żale
        COMFORT+
        Multi+
        EXTRA+
        HBO
        Premium Sport &Film
        CANAL+ VOD
        netVOD+ konto podstawowe
        NC+ GO internet
        Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

Ile lat jesteś w N? Powinieneś wiedzieć że ta opcja jest i będzie zablokowana
          17.08.11-30.09.12 WR+ nPremium
          1.09.12 Mini full+MRS 89 zł
          1.06.13 Silver+6C+ HBO + MRS 79 zł
          1.06.14 Co wyżej za średnią 65 zł
          ADB 2850st
          CLRA 500 GB
          ITI 5800S

Komentarz

napisał(a) maciej87 Zobacz post
            Ile lat jesteś w N? Powinieneś wiedzieć że ta opcja jest i będzie zablokowana
            jestem dlugo i wiem jak jest ale sa ludzie co mieli C+ i dla nich to troche zaskoczenei bedzie i moze ktos to w koncu zmieni

Komentarz

Ja jestem w n-ce, o sorry byłem w n-ce od początku i zawsze układ proponowany przez n-kę daleki był od dobrego, ale to co zrobili teraz w liście kanałów to jest po prostu szok. Tutaj po prostu jest tak na.....ne, że ani ładu ani składu, w czyjej chorej głowie to się wykluło. Po cholerę było dublować kanały po 2 a nawet 3 razy, czy wy jesteście normalni?
              Dla mnie to nieporozumienie. Pakiety a raczej cena za pakiety jest po prostu śmieszna. Możecie mówić że jestem wieśniakiem ale idę do słoneczka.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                ...........Możecie mówić że jestem wieśniakiem ale idę do słoneczka.
                To nigdy nie był powód do wstydu, a już po wczorajszym dniu nie jest tym bardziej.

Komentarz

olo, kolego drogi, wiesz, ja zawsze byłem i jestem trochę narwany ale jak wczoraj przeczytałem uzasadnienie cen pakietów to we mnie krew się zagotowała.
                  To co zrobili z listą kanałów i pakietami to jest........................... tu muszę postawić kropki, bo żadne forum tego nie puści.

Komentarz

To co ja mam powiedzieć o nowej liście kanałów w sytuacji gdy od miesiąca mam aktywne tylko trzy pakiety podstawowe. U mnie lista wygląda jak zęby u stulatka.

Komentarz

Jakie zielsko pali osoba która była odpowiedzialna za stworzenie listy kanałów. Większego syfu już nie można było wymyślić ? to jak wrzucenie granatu do szamba

Komentarz

rozumiem ze ten syf tak zostanie ???? czy posprzatacie to w jakis sensowny sposob bo to co teraz jest to kpina ze mnie i reszty ludzi majacych N

Komentarz

napisał(a) BoloSr Zobacz post
                          rozumiem ze ten syf tak zostanie ???? czy posprzatacie to w jakis sensowny sposob bo to co teraz jest to kpina ze mnie i reszty ludzi majacych N
                          Kto wie?
                          Cytat z newsa o Mediabox+ ze strony satkurier.pl z dnia 20.03.2013:

W pierwszych dniach będzie oferowany już z oprogramowaniem nc+, ale w ciągu tygodnia otrzyma aktualizację. .Także lista kanałów na początku nie będzie jeszcze ostateczną
                          Premium MAX - FM HD, Sport HD, Film HD, HBO HD, HBO GO, CINEMAX HD, FILMBOX HD, ELEVEN SPORTS HD, VOD, CP GO, EVOBOX PVR, 2xMR - ~35 zł 12m

Komentarz

nowa lista...

''Geniusze"fuzji przeszli samych siebie-bardak jak się patrzy-flaki mi się przewracają jak biorę pilota...

Komentarz

Lata miałem nBox, mam Pace i listy kanałów były według jakiejś logiki, a teraz tylko żałość ogarnia. Ja gdy się skupie znajdę sobie na jakimś cudnym 160 kanał bez reklam, żona się nie odzywa by nie usłyszeć że P. Dyr. sobie nie radzi, córka w nagraniach znajdzie swoje filmy nagrane funkcją wyszukaj według gatunku, ale mama (prawie 80 lat) na swoim nBox powiedziała, nic nie ma, idź to oddać, a jako że ma na czas nieokreślony (bo nie lubi zmian) będę musiał zakończyć jej umowę, stwierdziła że DVB-T jej wystarczy.
                              Najlepsze, wczoraj kolega (na pieczątce ma Prezes) dzwoni, "nie mam HBO, próbowałem dzwonić na wszystkie infolinie "n", nie idzie się dodzwonić", odpowiadam: naciśnij 160, zanim nacisnął w słuchawce "chyba cię pogięło", po chwili "jest". I wszystko w temacie, dla ludzi nie czytających forum jest abstrakcją HBO na trzy cyfrowym kanale, po prostu mu go zlikwidowali, a jak go znam ma czas tylko tam konkretną pozycje oglądać i wczoraj wiedział co chce obejrzeć, a kanału nie ma.
                              ncparanoja.
                              Pozdrawiam
                              sigpic CANAL+ SUPERPREMIUM HD MULTIROOM 2 x PACE PVR.
                              "n" - od 2.5.2007 do 31.12.2012 MR Premium.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+