Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

lista ulubionych jako główna w wifi premiumbox i inne

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• lista ulubionych jako główna w wifi premiumbox i inne

a) proponuję dodać funkcję ustawiającą wybraną listę jako główną

b) znaczek mute niepotrzebnie świeci cały czas - już było ale jestem za zmianą

c) epg brak podglądu nadawanych audycji - gdy wpisujemy nr kanału (następuje zmiana kanału przeskok z 1 na pozycję 100 ) taka zmiana była by przydatna lub dodanie w manu takiej funkcji do wyboru jak kto lubi

d) czy komuś działa uruchamianie dekodera ze standby z innej możliwości niż normal mam trzy do wyboru ale na wszystkich jest tak samo a nie mam jeszcze jedną super energy saving jak wyciągnę wtyczkę z kontaktu

e) zmiana w działaniu w standby - u mnie cały czas tuner chodzi wydaje mi się że popadł w pracocholizm

Nie wiem jak w wifiPremium ale w turboxie wybrana raz lista kanałów staje się lista domyślną.
    Punkt odnośnie EPG mógłbyś trochę jaśniej ?

Komentarz

jaśniej - oglądam program 1 ( z pilota) wciskam PILOT/INFO mam podgląd informacji o programach na programie 1 ( z pilota) mogę sobie przejś na 2 (z pilota) ale za pomocą krzyża ( ok ). Wciskając 2 ( pilot) przeskakuję na kanał pod 2 (pilot) zamyka mi się info z PILOT/INFO i mam program 2 (pilot). Jak oglądam program 1 (pilot) i sprawdzam informacje z tego kanału to wszystko jest ok ale jak chcę zobaczyć podgląd informacji kanału 100 (pilot) to muszę zjechać krzyżem po kolei 99 kanałów . Dlatego wygodniej jest wprowadzić 100 z pilota będąc w PILOT/INFO i mieć info z tego kanału na kanale 1 (pilot). Może inni wolą tak jak jest wię mogła by to być opcja w ustawieniach lub jakiś szybki przełącznik pod kolorem.

Komentarz

Na przewodniku EPG działa wybieranie numeryczne imho o wile bardziej wygodne niż podglądanie dwóch audycji na paski Info.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+