Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe ustawienia dla telewizora / Premium BOX

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Nowe ustawienia dla telewizora / Premium BOX

Witam

Dawniej w n-ce była możliwość włączenia w dekoderze opcji S-Video, dzięki czemu można było podłączyć dekoder przez kabel S-Video i obraz posiadał kolory. Dziś w dekoderze Premium Box nie ma takiej palety kolorów jest tylko CVBS oraz RGB, przez co mam obraz czarno-biały. Czy nie możecie dodać tej opcji, problem jest raczej programowy?

Pozdrawiam

@maxiu1987,
    w dekoderze WifiPremium Box+ nie ma możliwości przełączenia opcji S-Video. Podłączenie dekodera do odbiorników z wejściem S-Video jest rzadko wykorzystywane przez użytkowników.

Komentarz

To co mi może doradzić serwis nc+ ? Mogę wymienić dekoder na starszy lub taki w którym jest taka opcja? W ofercie macie do wyboru rożne dekodery a przy zamówieniu opcji na abonament zaproponowano mi tylko tego box'a. Czy można odstąpić od umowy z powodu czarno białego obrazu?

Komentarz

nic, biorac dekoder jest podana specyfikacja, pozatym nie ma juz innych w ofercie , najprosciej kupic adapter scart->s-video za 5zl

Komentarz

Mam taki adapter. Tylko że nie mogę wybrać formatu kolorów. Po podłączeniu takim adapterem (za 20 i 150zl) mam po prostu czarno biały ekran. Także to nie rozwiązuje problemu.

Komentarz

maxiu1987,
            dekoder nie może być wymieniony na starszy model. W specyfikacji dekodera jest wymienione jakie kable i jakie połączenia obsługuje, a w WifiPremium Box+ nie ma możliwości przełączenia opcji S-Video.

Komentarz

@maxiu1987

Wyjście dekodera ma inne podłączenie sygnału luminacji i chrominancji.

Poprzez s-video nie osiągniesz koloru.

Musisz użyć połączenia SVHS-video

Przykladowy:
              http://allegro.pl/przewod-svhs-euro-...207226254.html

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+