Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana numeru kanałów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zmiana numeru kanałów

Wiem że temat niedawno gościł na forum ale dwa dni temu zmieniłem CP na NC+.i nie mogę tego pominąć. Zamówiłem dekoder nc+premium box i naprawdę doznałem szoku nie można ustawić własnej numeracji kanałów MASAKRA!!!!!! Dodatkowo mam drugi dekoder multiroom który ma użytkować 85 letnia osoba która na pewno nie poradzi sobie z przeskakiwaniem po setce programów a ustawienie "pseudo" listy ulubionych wyłącza użycie jakiegokolwiek klawisza numerycznego DRAMAT!!!

Do tej pory nie mogę uwierzyć że nie zapytałem o to wcześniej W CP przynajmniej każdy dekoder miał taką możliwość.
    Proszę o jakąś interwencję w tej sprawie

Witaj

niestety nic nie poradzimy taka dziwna polityka od poczatku ludzie pisali i to sie nie zmieni tym bardziej ze juz nawet CP to wprowadzil to czemu maja byc lepsi juz nie musza konkurowac w tym wzgledzie...

Komentarz

jano6436 dziękuję za przekazane uwagi. Przesłałam je do właściwego działu. Zapewniam, że wszystkie opinie naszych Abonentów są gromadzone, starannie analizowane i stanowią dla nas cenną wskazówkę w dalszym rozwoju.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dziękuje za zainteresowanie.

Komentarz

napisał(a) Monika.W_nc+ Zobacz post
          jano6436 dziękuję za przekazane uwagi. Przesłałam je do właściwego działu. Zapewniam, że wszystkie opinie naszych Abonentów są gromadzone, starannie analizowane i stanowią dla nas cenną wskazówkę w dalszym rozwoju.
          Ta jest, i pochyla się nad nimi sztab MONDRYCH ludzi i śmieje się do rozpuku. Czy choćby jedna sugestia z tego forum w ciągu ostatnich 3 lat została wprowadzona w życie? Za czasów forum n i obecności tutaj bossa od spraw technicznych takie teksty miały sens. Teraz "głupie" EPG trzeba zgłaszać co tydzień. Że nie wspomnę przytaczane przeze mnie a chyba nie zrozumiałe prze nc+ przedstawicieli. TVN 24 Biznes i Świat z pół roku temu zmieniło nazwę z TVN24 BiŚ na TVN24 BIS a w EPG dalej mamy Poranek z TVN24 BiŚ zamiast Poranek z TVN24 BiS. Przecież to ktoś o średnim IQ powinien zamienić Ś na S. Nie jest to skomplikowana procedura ale jak widać w nc+ nie do ogarnięcia przez co najmniej 6 miesięcy.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+