Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana numerow kanalow

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• ataman
    założył(a) wątek Zmiana numerow kanalow

Zmiana numerow kanalow

Proponuje umozliwienie na dowolnym dekoderze zmiane numerow kanalow w listach tworzonych przez uzytkownika, oraz mozliwosci ustawienia listy uzytkownika jako domyslnej bo na razie po wlaczeniu dekpdera domyslna jest lista wszystkich kanalow

• JotZet
    replied
    napisał(a) D@mian nc+ Zobacz post
    Jeśli ułożysz po swojemu listę z ok. 100-120 kanałami to będziesz pamiętał wszystkie po numeracji ??
    Jestem abonentem NC+ a wcześniej C+ od kilku lat. Zawsze z całego pakietu wybieram ok 50-70 kanałów które oglądam (reszta mnie nie interesuje)
    i wierz mi ale przez ten okres zapamiętałem jaki kanał mam na danym programie. W lipcu wymieniłem dekodery na nowe (główny + 2 dodatkowe)
    i na dodatkowych mam swoje ulubione kanały posegregowane a na głównym dekoderze niestety ale się nie da.

Leave a comment:

• D@mian nc+
    replied
    Jeśli ułożysz po swojemu listę z ok. 100-120 kanałami to będziesz pamiętał wszystkie po numeracji ??

Leave a comment:

• JotZet
    replied
    Czy jest szansa aby NC+ zmieniła zasady tworzenia własnych list kanałów w dekoderach WIFI Pemiumbox tak jak na zwykłych dekoderach multirom.
    Drażniące jest to że po stworzeniu własnej kolejności kanałów, nie są one poukładane kolejno od 1 do np 50 tylko nadal mają przyporządkowany nr fabryczny. Kto jest w stanie zapamiętać tyle nr kanałów. Przykład: Na kanale 1 mam TVP a na pilocie muszę wpisać 11, na kanale 4 mam canal+ a na pilocie trzeba wpisać 9 lub 30. Gdzie tu jest sens i logika. Dlaczego NC+ narzuca swoim abonentom korzystanie z list jakie oni stworzyli???

Leave a comment:

• mirasroszki
    replied
    Też jestem za tym. Jak to obecna funkcjonalność to kiedy można będzie swobodnie sortować listę ulubionych kanałów. Chodzi tylko o sortowanie listę wcześniej dodanych kanałów w ulubionych. Gdyby była taka funkcja po aktualizacji oprogramowania to było by to duże uproszczenie. Ze znajomych którzy mają nc+ dużo narzeka właśnie na to. Proszę dodajcie to. Hammam Wifobox+.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    ataman,
    obecnie funkcjonalność dekoderów nie pozwala na wdrożenie zaproponowanych przez Ciebie zmian. Dziękuję za przekazaną opinię.

Leave a comment:

• ataman
    replied
    Jak widac po ponad półtora roku czasu wnikt nie jest za, widac że abonenci nc to niewolnicy

Leave a comment:

• jupiter
    replied
    W pełni popieram, pisałem już o tym w wątku o dekoderze TurboBOX+ ale problem z tworzeniem i edytowaniem listy własnych kanałów jest na wszystkich dekoderach nc+. To się musi skończyć. Proponuję, żeby każdy, kto jest za tym, żeby odblokować funkcję normalnego tworzenia i wygodnego edytowania listy kanałów, dodał taką sugestię w swoim podpisie, tak jak ja poniżej
    Ostatni raz edytowany przez jupiter; 2016-08-12, 15:24.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+