Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Unowocześnienie Multiroom

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Unowocześnienie Multiroom

Skoro nowe dekodery posiadają WiFi to mam propozycje jak można unowocześnić multiroom. Obecnie wymagany jest router, połączenie kablem lub WiFi. Moja propozycja jest dla wszystkich nawet tych nie mających routera ani sieci domowej. Dodajcie opcje Routera WiFi do głównego dekodera to znaczy aby był on również nadajnikiem WiFi do którego pozostałe dekodery mogły się do niego podłączać jednym słowem do sieci którą by stworzył.

lpotaczek dziękuję za przesłane sugestie. Zapewniam, że wszystkie opinie naszych Abonentów są gromadzone, starannie analizowane i stanowią dla nas cenną wskazówkę w dalszym rozwoju.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
      Skoro nowe dekodery posiadają WiFi to mam propozycje jak można unowocześnić multiroom. Obecnie wymagany jest router, połączenie kablem lub WiFi. Moja propozycja jest dla wszystkich nawet tych nie mających routera ani sieci domowej. Dodajcie opcje Routera WiFi do głównego dekodera to znaczy aby był on również nadajnikiem WiFi do którego pozostałe dekodery mogły się do niego podłączać jednym słowem do sieci którą by stworzył.

nic to nie da , bo wiecej nie podepniesz jak tylko 5 szt

Komentarz

ale bez dodatkowych "gratów" co więcej jedyna przeszkoda to ograniczenie licencyjne "nc+" jakby chcieli moznabyłoby w nieskończoność.

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
          ale bez dodatkowych "gratów" co więcej jedyna przeszkoda to ograniczenie licencyjne "nc+" jakby chcieli moznabyłoby w nieskończoność.

Teraz są tak małe routery, ze można to zrobić całkowicie bezkablowo.
          w ich przypadku musiała by być opcja "master" i "slave" , byś mógł ustawić, tak obecnie można zrobić z dekoderami z enigmą, ale musisz mieć kartę nie sparowaną, nie jest to zabawa tania..

Komentarz

Jak wstawić tu nowego posta??

Komentarz

@jeersy,

wystarczy na głównej stronie wybrać Pod-forum, które Cię interesuje i tam kliknąć w "+ Nowy Temat".
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+