Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cartoon Network HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Cartoon Network HD

Czy będzie dostępny u was Cartoon Network HD?
    MediaBOX+ | WifiBOX+ x5 | VIP+
    PVRBOX+ | nc+ na kartę
    Sierpień 2016 - żegnaj nc+!

Bardzo prosze o dodanie Cartoon Network HD.

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
      Bardzo prosze o dodanie Cartoon Network HD.
      Zdecydowanie popieram. Kłuje w oczy oglądanie zwykłej wersji na 40 calowym tv, kiedy jest możliwość dodania kanału HD.
      W końcu za coś płacimy i to nie mało.

+ nie żebym sam oglądał, ale dzieciaki często okupują telewizor.
      Seriale+ | Vod+ | MediaBOX+
      VIP+
      nc+ na kartę do listopada 2016.

Komentarz

Witajcie,

dziękuję za przesłane sugestie. Przekazałam je do właściwego działu. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy Was o zmianach.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Bylibyśmy wdzięczni Cartoon Network HD to jedna z najlepszych stacji póki Królik Bugs itd. a SD jest naprawde paskudne tam (mam 55").

Komentarz

Również Proszę o dodanie Cartoon Network HD Moje dzieci by się ucieszyły ;)

Komentarz

Również jestem na tak. Aż dziwne, że jeszcze go nie ma

Komentarz

Ile ludzi ma jeszcze do Was napisać? Aby zrozumieliście i dodali ten kanał?

Komentarz

@ lpotaczek zapewniam, że naszym priorytetem jest stałe rozszerzanie i uatrakcyjnianie oferty. Natomiast decyzje o dołączeniu nowych programów są podejmowane na najwyższym szczeblu menadżerskim. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dołączam się do prośby o dodanie kanału Cartoon Network HD
                    moje smyki będą wam bardzo ale to bardzo wdzięczne

Komentarz

To ja trzymam za słowo:
                      Platforma nc+, stawiająca na rozwój oferty kanałów w HD zdecydowała się udostępnić abonentom 13 Ulicę w HD zaraz po jej technicznym uruchomieniu.
                      i czekam niecierpliwie!
                      NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

Skoro wersja SD tego kanału jest dostępna to chyba nie ma przeszkody by pidmuenić ją na wersje HD ????
                        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+