Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Baraem Europe

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Baraem Europe

Prosiłbym bardzo o dodanie kanału Baraem Europe (arabski dla dzieci w wieku 1-5)

ID tag: Baraem Europe
    Satellite(s): Eutelsat Hot Bird 13B/C/D, 13E
    Broadcasting standart: DVB-S (QPSK)
    Compression: MPEG-2
    Frequency: 12558 MHz
    Polarization: vertical
    Symbol Rate: 27500 ksymb/sec
    FEC: 3/4
    Service ID: 9352
    Video PID: 2851
    Encryption: FTA
    Languages (Audio PID): arabic (2852)

Nc+ udostępnia sygnał Baraem Arab jednak to kanał Baraem Europe jest doceniany i popularny wśród arabskich maluchów zamieszkałych w Europie.
    Baraem Arab to jakiś religijno-fanatyczny kanał który w ogóle nie powinien być udostępniany ;)

Prośba została przekazana.

Komentarz

Super, moje niepełnosprawne dziecko uwielbia ten kanał. U konkurencji mieliśmy go dostępny i byłem przekonany że u was też on jest, a okazało się, że jest ale religijny Arab

Komentarz

Witam.

W przypadku kanałów FTA wiele zależy od typu dekodera, który używasz (napisz jaki). Na przykład dekoder mediaBOX+ korzysta listy opublikowanej na stronie internetowej: http://ncplus.pl/oferta/kanaly/kanaly-fta. Wśród grupy kanałów dla dzieci, pod nr 296 jest kanał "Baraem Arab", ale faktycznie jest to kanał "Baraem Europe". Jednak część dekoderów (np. wifi Premiumbox+) korzysta z innej listy kanałów FTA.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Korzystam z wifiBox+/SAGEMCOM DSIW74
          Próbowałem znaleźć kanał przez szukanie zaawansowane jednak bez skutku. Na kanale 474 mam Baraem Arab, niestety.

Komentarz

@synoptyk85,
            poprosiliśmy już o dodanie tego kanału na listy dekoderów Sagemcom i wifi Prmiumbox+. Niestety nie wiem kiedy się pojawi, ale sądzę, że wkrótce

Komentarz

@Paweł_nc+
              Kanał został dodany. Dzięki wielkie za pomoc
              Mój Misiek jest przeszczęśliwy

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+