Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TNT HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TNT HD

TCM zmienia się w TNT HD z najnowszymi serialowymi megaprodukcjami i hollywoodzkimi arcydziełami.

http://media2.pl/media/122555-TCM-zm...-w-TNT-HD.html

Wreszcie kolejny kanał przechodzi rebranding i stawia na HD. Brawo. Ciekawe czy też będą pokazywać seriale szybciej niż w premium C+ ?

Że też naiwnie wierzysz w takie marketingowe hasła jak;

"najnowsze serialowe megaprodukcje" jak i "hollywoodzkie arcydzieła pełne wielkich emocji"

Paramount też przed premierą mial być super a co jest każdy widzi.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post

Paramount też przed premierą mial być super a co jest każdy widzi.
      Przecież Paramount od początku miał emitować starsze filmy z tej wytwórni. Jesli chodzi o Paramount jest dokładnie to czego się spodziewałem. Reklamy także mnie nie zaskoczyły, norma w zwykłym kanale kablowym. Nie wiem jakie ty komunikaty czytałeś, może wierzyłeś że będzie to nowy kanał premium?

Komentarz

No więc dośc szybko znalazłem komunikat na tym samym portalu o którego Ty powyżej dałeś linka. W tresci widzę między innymi

"Jak zapewnia nadawca, widzowie będą mieć stały dostęp do najlepszych hollywoodzkich produkcji. Stacja zaprezentuje starannie wyselekcjonowane największe hity amerykańskiej kinematografii."

Nie chcę cytować całości. (tutaj: http://media2.pl/media/119403-Hollyw...hannel-HD.html) natomiast nigdzie nie jest napisane w tej wiadomości, że będą to filmy starsze.

Pragnę tylko pokazać jak treść komunikatu ma się potem do rzeczywistości.

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
          "Jak zapewnia nadawca, widzowie będą mieć stały dostęp do najlepszych hollywoodzkich produkcji. Stacja zaprezentuje starannie wyselekcjonowane największe hity amerykańskiej kinematografii."
          No właśnie. I wszystko się zgadza. Nigdzie nie jest napisane że to mają być "najnowsze" filmy. A sporo dobrych filmów już tam leciało: Star Trek, Wyspa Tajemnic, Strażnicy, Jak wytresować smoka, Żołnierski blues z Presleyem, Megamocny, Człowiek, który oszukał śmierć, Wróg publiczny, Barbarella, W chmurach, Stożkogłowi, Jackass, Top Gun.

Pamiętaj że są ograniczeni do jednej wytwórni, więc naturalne że wszystkich hitów nie wyemitują. Ale te co mają to emitują.

Oczywiście można się kłócić czy dany film to jest hit, ale większość z nich jest jednak znana, a wiele z nich zarobiły sporo swego czasu.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+