Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycja do redakcji sportowej NC+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Propozycja do redakcji sportowej NC+

Witam,

Chciałbym Państwu przedstawić moje propozycje na programy (pojedyncze dokumenty a nie całe stacje TV, które przewijają się w tym wątku)
    1) Uważam, że spora część kibiców piłki nożnej chętnie zobaczyłaby w Państwa telewizji cykl programów nt organizacji (jak są zorganizowane) kluby piłkarskie. Mógłby być odcinek o schemacie organizacyjnym (kto jest kim), ile zespołów jest w takim klubie, jak wygląda np tydzień piłkarzy w takim klubie (ile razy ćwiczą, czy klub stawia im posiłki, od której do której pracują itp.). Pewnie bardzo ciekawy byłby odcinek nt zarobków piłkarzy. Nie chodzi mi o kwoty transferów lub miesięczne pensje które "mrożą" kibiców szczególnie w trakcie okienka transferowego, ale ciekawi mnie np. czy piłkarz który gra w pierwszym składzie zarabia więcej (może jakaś premia) od tego który siedzi na ławce albo nawet nie mieści się do składu. Czy jak ktoś jest zmieniany np w 70 minucie to zarobi mniej, albo jak strzeli gola to ma premię itp. Takie ciekawastki. Jestem świadom że do nakręcenia takiego potrzeba dużo pieniędzy i jeszcze więcej czasu ale może w w przerwie pomiędzy końcem sezonu Ekstraklasy a początkiemnowego byliby Państwo coś w stanie nakręcić. Później zmontować to i puścić to np. w grudniu/styczniu jak nasza Ekstraklasa ma przerwę zimową i wielu kibiców oglądnełaby coś z nią zwiazaną
    2) W przerwie między pierwszą a drugą połową meczu ligi angielskiej puszczają Państwo takie krótkie historie nt klubów które właśnie grają. Rozumiem że jest to przygotowane przez Premiership. Może warto byłoby przygotować coś podobnego nt polskich klubów np. historia Legii, Lecha, Wisły, Śląska itp.
    3) Ostatnia moja uwaga dotyczy mojej ulubionej aplikacji na komórkę czyli C+ Sport - czy w zakładce LIVE w TV moglibyście Państwo dodawać również programy ze stacji nSport?
    Z góry dziękuję za przekazanie tego postu do redakcji sportowej (może nawet do Pana Tomasza Smokowskiego )
    Pozdrawiam

Jeśli chodzi o punkt 1 to uważam, że nie ma takiej opcji bo kluby pewnie by się nie zgodziły ;) W sumie się nie dziwię bo to by była duża ingerencja. Już nie mówiąc o kasie - nikt Ci takich informacji nie udzieli.
    Ale punkt 2 i 3 - popieram!
    Ostatni raz edytowany przez karin; 2015-05-24, 13:18.

Komentarz

napisał(a) karin Zobacz post
      Jeśli chodzi o punkt 1 to uważam, że nie ma takiej opcji bo kluby pewnie by się nie zgodziły ;) W sumie się nie dziwię bo to by była duża ingerencja. Już nie mówiąc o kasie - nikt Ci takich informacji nie udzieli.
      Ale punkt 2 i 3 - popieram!
      Wydaje mi się, że dzisiejsze media mogą wszystko. Raczej martwiłbym się o zdrowie tych, którzy skłoniliby się to oglądać. Nie jeden mógłby dostać palpitacji, widząc jaki delikatnie mówiąc bałagan i przekręty panują w klubach najwyższych lig polskiej pseudo piłki nożnej.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+