Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dlaczego robicie ten sam błąd ???

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dlaczego robicie ten sam błąd ???

Już kiedyś zrobiliście to samo z TVN i był TVN1 i upadło, a teraz robicie to samo, ale ze stacją premium przecież to jest niedorzeczne.
    Piszecie o 8 kanałach Canal+, ale to nie prawda przecież Canal+1 będzie tylko kopią zwykłego Canal+ z opóźnieniem czasowym transmisji.
    Dajecie dekodery z dyskami, które mają możliwości nagrywania i robicie kopię stacji ??? nie spotkałem się z większym debilizmem przecież to tylko strata miejsca na satelicie.

jeśli faktycznie canal+1 ma być tylko kopią canal+ z opóźnieniem czasowym transmisji to faktycznie jest tylko 7 stacji

Na 20lecie mogliście wystartować z jakością 4K, ale po co jak jest kopia z kopi.
    Czyli za rok można się spodziewać Canal+2 który będzie kopią Canal+1 ?
    Ostatni raz edytowany przez spiro; 2015-04-23, 09:25.

Sugerujesz że nie mają rozeznania czego chcą abonenci? W Polsce nie przyjęły się PVR-y. Dlatego obecne dekodery nie mają dysków a tylko USB. Jak ktoś chce nagrywać podpina dysk. Większości użytkowników nagrywanie nie jest potrzebne. Oglądają tv na bieżąco i C+ >>1 będzie im bardzo przydatny. Np. mnie. Często latam po kanałach i już nie raz miałem tak że trafiłem na ciekawy film czy serial niestety o kilkanaście minut za późno. Taki kanał z przesunięciem czasowym jest idealny.

Komentarz

Oczywiście że Canal+ 1 to zwykłe marnowanie miejsca. No ale pewnie nie było pomysłu na jeszcze jeden kanał, a przecież 8 kanałów brzmi lepiej niż 7, więc dostaliśmy takie badziewie, które w dobie dekoderów PVR nie ma żadnego racji bytu. Pewnie gdzieś za rok będzie kolejny rebranding .

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
        Sugerujesz że nie mają rozeznania czego chcą abonenci? W Polsce nie przyjęły się PVR-y. Dlatego obecne dekodery nie mają dysków a tylko USB. Jak ktoś chce nagrywać podpina dysk. Większości użytkowników nagrywanie nie jest potrzebne. Oglądają tv na bieżąco i C+ >>1 będzie im bardzo przydatny. Np. mnie. Często latam po kanałach i już nie raz miałem tak że trafiłem na ciekawy film czy serial niestety o kilkanaście minut za późno. Taki kanał z przesunięciem czasowym jest idealny.
        człowieku proszę cię ogarnij się, ale idąc tym tropem nawet dekoder z dyskiem dzisiaj jest nie potrzebny do szczęścia ...
        netia ma dzisiaj możliwość nagrywania 148 stacji naraz w chmurze wiem, że ncplus współpracuje z orange, ale podobno orange się zmienia i pewnie wprowadzi to samo co zrobiła netia więc można się spodziewać, że kopia canal+1 była nieudolna jak kiedyś TVN1, który bardzo szybko upadł.

Komentarz

Obecnie zaledwie 20 procent osób zna i aktywnie używa nowoczesnych technologii. Ta grupa rośnie z roku na rok, ale większość widzów woli tradycyjny sposób oglądania telewizji. Właśnie z myślą o tej grupie abonentów przesuwamy pasmo wieczorne (tzw. prime time) o godzinę, aby dopasować się do ich planu dnia, niezależnie od tego czy korzystają z nagrywarek, czy nie.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Damian_nc+ Zobacz post
            Obecnie zaledwie 20 procent osób zna i aktywnie używa nowoczesnych technologii. Ta grupa rośnie z roku na rok, ale większość widzów woli tradycyjny sposób oglądania telewizji. Właśnie z myślą o tej grupie abonentów przesuwamy pasmo wieczorne (tzw. prime time) o godzinę, aby dopasować się do ich planu dnia, niezależnie od tego czy korzystają z nagrywarek, czy nie.
            To widocznie TVN1 źle dopasowali pod ludzi bo super ambitny projekt się rozleciał, ale canal+1 będzie dobrze dopasowany.

Canal+1 nie powinien być kopią Canal+ z opóźnioną transmisją tylko osobną stacją pod nową nazwą.

Na 20lecie powinniście uporządkować główną stację Canal+

Przede wszystkim wystartować w jakości Canal+ UHD (w końcu jesteście stacją premium i czegoś można od was wymagać)

Po drugie wyczyścić ramówkę i wywalić z niej wszystkie programiki, które puszczacie aby główna stacja Canal+ UHD miała same filmy .

Wszystkie te programy możecie przenieść właśnie do Canal+1 ( najlepiej zmienić nazwę stacji aby była rozpoznawalna ) i zacząć nadawać tą stację nawet multipleksie i tam możecie się reklamować jacy jesteście fajni i super macie filmy.
            Ostatni raz edytowany przez spiro; 2015-04-22, 16:47.

Komentarz

Obecnie zaledwie 20 procent osób zna i aktywnie używa nowoczesnych technologii.
              Ja wiem, ze Tobie za to płacą ale przekaż szefom żeby nie kazali wam pociskac ewidentnych bzdur. Moja 72-letnia babcia umie sobie program nagrac a wy nam tu wpieracie, że ludzie nie umieją
              COMFORT+
              Multi+
              Extra+
              8xC+
              History HD, H2 HD

Komentarz

napisał(a) spiro Zobacz post
                Po drugie wyczyścić ramówkę i wywalić z niej wszystkie programiki, które puszczacie aby główna stacja Canal+ UHD miała same filmy .

Wszystkie te programy możecie przenieść właśnie do Canal+1 ( najlepiej zmienić nazwę stacji aby była rozpoznawalna ) i zacząć nadawać tą stację nawet multipleksie i tam możecie się reklamować jacy jesteście fajni i super macie filmy.
                O, właśnie. Niekodowana stacja w NTC będąca mixem kanałów tematycznych nc+ (oczywiście z odpowiednim przesunięciem czasowym, np.dokumenty 3 miechy po premierze na Planete+) i magazynów z anteny nc+ jako narzędzie promocji to jest to co by się przydało.
                COMFORT+
                Multi+
                Extra+
                8xC+
                History HD, H2 HD

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
                  Większości użytkowników nagrywanie nie jest potrzebne. Oglądają tv na bieżąco i C+
                  W 100 % nie masz racji
                  Teoria wyssana z palca...
                  U mnie miejsca na dysku zostało 9%(turbodekoder) przy dziecku idealne rozwiązanie to nagrywanie
                  Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2015-04-22, 18:12.

Komentarz

W sytuacji kiedy każdy film czy program są powtarzane przez kilka miesięcy o różnych porach , tworzenie Canal +1 , to nieprzemyślany i niepotrzebny projekt.

Komentarz

A pomyślicie o tych 20% i odblokujecie USB w pozostałych dekoderach np. w turbo?

napisał(a) kingofsouth Zobacz post
                      W 100 % nie masz racji
                      Teoria wyssana z palca...
                      U mnie miejsca na dysku zostało 9%(turbodekoder) przy dziecku idealne rozwiązanie to nagrywanie
                      Prócz sportu nic nie oglądam "na żywo". Dysk non stop zapchany, wybór kolejności oglądania to ilość zajętego miejsca vs. długość trwania, aby jak najszybciej robić miejsce na kolejne nagrania

Komentarz

A ja w przeciwieństwie do większości baaaaardzo często oglądałem TVN+1 ;)
                        COMFORT+
                        Multi+
                        EXTRA+
                        HBO
                        Premium Sport &Film
                        CANAL+ VOD
                        netVOD+ konto podstawowe
                        NC+ GO internet
                        Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

Dla większości akurat ten kanał będzie niepotrzebny..
                          PAKIET SUPERPREMIUM+
                          +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
                          Rodzinny HD

Komentarz

napisał(a) PiT3R Zobacz post
                            Prócz sportu nic nie oglądam "na żywo". Dysk non stop zapchany, wybór kolejności oglądania to ilość zajętego miejsca vs. długość trwania, aby jak najszybciej robić miejsce na kolejne nagrania
                            U mnie podobnie. Czasem nawet się zdarzy że muszę coś usunąć żeby nagrać coś ważniejszego.

Komentarz

A czy zmiany obejmą też logotypy na ekranie , mogłyby być takie jak ma hiszpański Canal+ kolorowe lecz nie duże

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+