Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowe Kanały w NC+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) gothic77 Zobacz post
    W jakim pakiecie jest dostępny ATM, Polsat 2HD?
    - u mnie cały czas czarny ekran
    Tam naprawdę wszystko masz
    NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
    Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

W jakim pakiecie jest dostępny ATM, Polsat 2HD?
      - u mnie cały czas czarny ekran
      Zresetuj dekoder , pobierze Ci się nowa lista kanałów .

Komentarz

napisał(a) jachnyc Zobacz post
        Zresetuj dekoder , pobierze Ci się nowa lista kanałów .
        Moje zabiegi na nic się mają, bo jest tak jak było, czyli ciemność na ATM, Nat Geo People, E Sports oraz na E.
        - pytanie podstawowe, czy jest to wina mojego pakietu?
        - czy kanały jedynie dla abonentów są dostępne?

Obecnie korzystam z darmowego miesiąca z oferty NC+ Telewizja Na Kartę:
        - http://ncplus.pl/sklep/promocje/zest...um-pvr-box-199

Komentarz

Kanały dostępne są dla osób, które mają zawartą umowę.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

jak to ATM ROZRYFKA tylko dla abonentuf pszciesz powinno być w nc+ na karte bo jest dostempny w tv naziemnej apropo czy w najbliszszej przyszłości bendzie morzna coś dokupić w nc+ na karte

Komentarz

napisał(a) robert57 Zobacz post
              jak to ATM ROZRYFKA tylko dla abonentuf pszciesz powinno być w nc+ na karte bo jest dostempny w tv naziemnej apropo czy w najbliszszej przyszłości bendzie morzna coś dokupić w nc+ na karte
              Również sądzę, że to dość dziwna praktyka, bo ludzie również opłacają karty w pakiecie - telewizja na kartę... chyba, że ów kasa z czegoś takiego ma mniejsze znaczenie dla NC+

Druga sprawa... kanał ogólnie dostępny na DVB-T
              - mam cichą nadzieję, że to się zmieni

Komentarz

Również sądzę, że to dość dziwna praktyka, bo ludzie również opłacają karty w pakiecie - telewizja na kartę... chyba, że ów kasa z czegoś takiego ma mniejsze znaczenie dla NC+

Druga sprawa... kanał ogólnie dostępny na DVB-T
                - mam cichą nadzieję, że to się zmieni
                Popieram tym bardziej że tam powtórka goni powtórkę! Kiepskie no wczoraj Gang Olsena oglądałem. Pozdrawiam
                Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Myślę że udostępnią ten ATM Rozrywka w ofertach na kartę tylko trzeba poczekać chwilę, 2 lata temu było udostępnianie Polsatu 2 i tv6 w ofertach na kartę przed świętami w grudniu. Więc może tym razem też w tym czasie tak będzie o ile udostępnią
                  Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2015-10-05, 12:16.

Komentarz

jak dużo osób będzie się domagać to może udostępnią

Komentarz

Proponuję kanał TOP KIDS. A jeśli jest on od Michał Winnicki Enterteiment to myślę, że zawita w nc+. Pytanie, czy w cenie pakietu, czy za 1,99zł.

Komentarz

Ja tez proponuję TopKids. Pytanie do osob z nc+ kiedy i czy?

Komentarz

Naszym priorytetem jest stałe rozszerzanie i uatrakcyjnianie oferty. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu, forum i strony internetowej www.ncplus.pl. Obecnie nie mam informacji na temat kanału o którym piszecie, ale dziękuję w imieniu platformy nc+ za propozycję.

Komentarz

Tylko Top Kids HD włączcie a nie SD, dzieciom też się coś należy.
                            Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

No weźcie
                              Patrzcie co sie dzieje na fanepagu TopKidsTV na facebboku ludzie sie po prostu dra aby byl w nc+

Masakra po prostu ze nc+ nie dodala go z chwila startu przeciez to epkowa chwila

Komentarz

Ja też jestem za dodaniem tego kanału jeśli ramówka podobna do Kids co to tym bardziej.
                                Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+