Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

"nowości"

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• "nowości"

Sport Family i Disco Polo Music czy nc+ prowadzi już rozmowy z dystrybutorami tychże kanałów?
    Czy Love też już jest na celowniku operatora?
    Ostatni raz edytowany przez hamsterrrrr; 2014-05-05, 19:19.
    PAKIET SUPERPREMIUM+
    +Multiroom Premium/99.9 zł, H/H2, Eleven
    Rodzinny HD

Dystrybutorem i twórcą Disco Polo Music jest Cyfrowy Polsat i podejrzewam, że przez jakiś czas będzie chciał zostawić ten kanał tylko w swojej platformie.

Komentarz

Szczerze to po co Ci te kanały? Żebyś pooglądał przez 15-30 min. i zapomniał o ich istnieniu?

Komentarz

napisał(a) olo46 Zobacz post
        Dystrybutorem i twórcą Disco Polo Music jest Cyfrowy Polsat i podejrzewam, że przez jakiś czas będzie chciał zostawić ten kanał tylko w swojej platformie.
        Od 9 maja dostępny w NC+ na pozycji 150

Komentarz

Tylko jest jedno małe ale.....
          Kto odpowiedzialny jest za układ kanałów w nc+??????
          Canal+ pozycja 9 i 30 .......
          po co ???Bałaganu ciąg dalszy

Komentarz

Kanał DISCO POLO MUSIC znajdzie się w naszej ofercie od 9 maja. Zachęcam do zapoznania się z informacją prasową dostępną tutaj.
            Wprowadzenie tego kanału wiąże się z dodaniem innych i zmianą niektórych pozycji kanałów na liście.

Komentarz

Brawo dla NC+ za dynamiczny rozwój oferty, pierwszym krokiem było poszerzenie oferty o kanały SD które były u konkurencji i w kablówkach a drugim jest zwiększanie udziału kanałów HD w ogólnej liczbie kanałów.
              Faktycznie wraz z rozwojem oferty na liście robi się coraz ciaśniej, powoli mam wrażenie że w moim domu tylko ja wiem, gdzie są jakie kanały (bo jestem na bieżąco ze zmianami), natomiast rodzinka zdecydowanie nie nadąża za nowościami i jestem pewien, że nie wiedzą nawet, że kanały UNIVERSAL są w ofercie albo np gdzie szukać kanału VOX Music TV. Ja zaczął bym od wywalenia dubli na liście TOP 100, przecież jak chcę oglądać kanały muzyczne to przełączam się z przyzwyczajenia na kanały 130+, jak chcę dokumentalne to 70+ itd. Nie szukam nigdy np. VIVY w dziale Kultura Nauka Świat. Dobrym przykładem jest Kuchnia+ którą i tak zawsze oglądałem na 130 mimo że byla na 9. Gdyby np. przesunąć kanały własne na pozycje 180+ a kanał filmowe stamtąd dokleić do działu Filmy i Seriale, HBO można by dać na pozycje 40 a pozostałe filmowe za nimi. można by też wyciąć zdublowane VIVA, MANGO, TVN 24 SD i od razu by się zrobiło luźniej.
              P.S. Na który kanał powędruje Polsat Romans, skoro na pozycji 150 zastąpi go Disco Polo Music ?
              NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+