Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

MOJE SKROMNE ACZKOLWIEK INTERESUJACE PROPOZYCJE

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• MOJE SKROMNE ACZKOLWIEK INTERESUJACE PROPOZYCJE

witam,z mojej strony zaproponowalbym kanaly z rodziny MTV np. MTVbase MTVhits czy nawet MTVdance. Kanal NENT music,tez bylby mile widziany w ofercie. A teraz cos z filmowych propozycji np. SKY CINEMA -1 sky action.Zaproponuje cos ze sportu np. POLSAT SPORT HD POLSAT SPORT EXTRA HD te kanaly proponuje ze wzgledu na FORMULE 1,ktorej rusza nowy sezon,a na innych kanalach nie bedzie,jestem milosnikiem i fanem tego sportu.CHCIALBYM BYSCIE BYLI KONKURENCJA DLA CYFROWEGO POLSATU.Czekam na wasza propozycje, z mojej strony to na razie tyle POZDRAWIAM
    hunter82

napisał(a) hunter82 Zobacz post
    Zaproponuje cos ze sportu np. POLSAT SPORT HD POLSAT SPORT EXTRA HD te kanaly proponuje ze wzgledu na FORMULE 1,ktorej rusza nowy sezon,a na innych kanalach nie bedzie,jestem milosnikiem i fanem tego sportu.

Te kanały są na wyłączność w Cyfrowym Polsacie, więc nie ma możliwości dodania ich do nc+.

Komentarz

napisał(a) hunter82 Zobacz post
      Zaproponuje cos ze sportu np. POLSAT SPORT HD POLSAT SPORT EXTRA HD te kanaly proponuje ze wzgledu na FORMULE 1,ktorej rusza nowy sezon,a na innych kanalach nie bedzie,jestem milosnikiem i fanem tego sportu.
      Jak nc+ będzie chciała np. zrobić wymianę Canal+ Sport za Polsat Sport, nSport za Polsat Sport Extra wtedy byłoby dobrze. CP nie jest taki głupi, żeby swoje kanały sportowe, które są miodem dla pszczół rozdawał na lewo i prawo.
      Zapraszam

Komentarz

Te propozycje sportowe są nierealne.

Komentarz

Człowieku proszę Cię ogarnij się. Co ty piszesz o kanałach Sky. Przecież to jest całkowicie nierealne, ponieważ Sky w ogóle w Polsce nie ma i nigdy nie będzie, ponieważ wszelkie prawa filmowe posiada Canal + ( m.in. 20th Century Fox, Universal, Paramount, Lionsgate, TWC, MGM, Dreamworks) HBO ( m.in. Warner Bros, Disney, Columbia) i Cinemax, który od czasu do czasu jakąś premierę posiada. Odpowiedz mi na pytanie, co miałby Sky w Polsce puszczać? Podobna sytuacja jest ze sportem. Jedynie jeszcze amerykańskie sporty i golf nie mają klarownej sytuacji, ale zaraz wejdzie Fox Sports 1,2 HD oraz The Golf Channel. NC+ nie jest konkurencją dla Polsatu, ponieważ go bije na łeb i na szyję pod każdym względem, dlatego Polsat nigdy nie odda swoich żałosnych kanałów sportowych. Tyle w temacie...

Komentarz

napisał(a) Animeholic Zobacz post
            NC+ nie jest konkurencją dla Polsatu, ponieważ go bije na łeb i na szyję pod każdym względem, dlatego Polsat nigdy nie odda swoich żałosnych kanałów sportowych. Tyle w temacie...
            To dlaczego ludzie z CP nie przenoszą się do NC+ tylko odwrotnie w ostatniem roku sporo przeniosło sie do CP z NC+
            Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

to zależy gdzie ktoś się akurat wk*wi - ja np. przeniosłem się z cp do nc+. generalnie OK, przynajmniej nie rżną na kasie tak bezczelnie jak cp i reklamacje obsługują wzorowo. chyba maja wprawę po prostu. sęk w tym że tak na prawdę wybór spośród dwóch - to żaden wybór. tęskni mi się za kablówką z UPC ale cóż…. na wsi z kablówkami bieda.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+