Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Polsat Sport i Polsat Sport Extra

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Polsat Sport i Polsat Sport Extra

Wyręczam, bo niektórzy się boją.

Proponuję dołączyć do platformy nc+ kanały Polsat Sport i Polsat Sport Extra, najlepiej w jakości HD. Jest Polsat HD, jest Polsat Film HD, więc czekamy też na Polsaty Sporty .

Milo ze czasem jednak mozesz korzystac z propozycji innych, ale wbrew Twoim sugestiom niczego sie nie obawiam, bo moje pytanie mialo na celu bardziej ukazac bezsensownosc istnienia tematu Canal+ 4K, ktory nie istnieje, niz sensownosc watku np. Polsat Sport.

Komentarz

Co nie zmienia faktu że możemy naocznie sprawdzić czy temat się utrzyma. Nie martw się, jak coś to ja dostanę naruszenie.

Komentarz

Jakby w nc+ były Polsat Sporty to słoneczko miało by coraz mniej abonentów.

Komentarz

Na Polsat Sport i Polsat Sport Extra nie ma co liczyć bo te kanał są na wyłączność w Cyfrowym Polsacie tak jak sportowe kanały ITI w nc+ ;)

Komentarz

Jak tak bardzo Wam zależy na tych programach to możecie [ciach] dokupić najmniejszy pakiet CP i będziecie mieli dodatkowo:
            - Polsat Sport
            - Polsat Sport Extra
            - Polsat Viasat History
            - Polsat Viasat Explorer
            - Polsat Viasat Nature
            - Polsat Food
            - ATM Rozrywka
            - ITV

Jak do NC+ dojdzie Da Vinci Learning, Tv Republika, Universale i Filmbox Arthouse to oferta CP od NC+ będzie bogatsza tylko o kanały wymienione po myślnikach, a w nc+ jest dużo więcej kanałów które są na wyłączność NC+ i Orange a brakuje ich w CP.
            Podsumowując, jak ktoś będzie chciał mieć wszystkie kanały dostępne na satelicie to wykupuje pełny pakiet NC+, + najmniejszy CP i ma wsio.

(Pomijając HD )
            Ostatni raz edytowany przez Jurek_nc+; 2014-03-10, 06:49. Powód: reklama konkurencji
            Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

napisał(a) Kris_6 Zobacz post
              Na Polsat Sport i Polsat Sport Extra nie ma co liczyć bo te kanał są na wyłączność w Cyfrowym Polsacie tak jak sportowe kanały ITI w nc+ ;)
              Bzdury takie wypisujesz że szkoda czytać, te programy są dostępne w telewizjach kablowych na terenie całego kraju

Zapewne kwestia rozbija się wyłącznie o $.

Komentarz

napisał(a) glazio Zobacz post
                Jakby w nc+ były Polsat Sporty to słoneczko miało by coraz mniej abonentów.
                Jakby słoneczko miało c+ to w nc+ już by nikogo nie było.

Taka logika że w dwie strony działa.

Komentarz

napisał(a) Bavar Zobacz post
                  Bzdury takie wypisujesz że szkoda czytać, te programy są dostępne w telewizjach kablowych na terenie całego kraju

Zapewne kwestia rozbija się wyłącznie o $.
                  sam pleciesz bzdury. Jesli chodzi o wylacznosc, to zawsze chodzi o sat
                  sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

napisał(a) gunner78 Zobacz post
                    sam pleciesz bzdury. Jesli chodzi o wylacznosc, to zawsze chodzi o sat
                    Wyłączność znaczy wyłączność nie puszczamy tego na innych platformach. Skoro taka wyłączność jest na programy CP to dlaczego inne programy typu Polsat Film czy Polsat CI znalazły się na NC+. Wiec skończ bełkotać bo czytać Twoich postów się nie da, takie bzdury wypisujesz znafco.

Komentarz

nie rozsmieszaj mnie. Zaczynasz dyskusje na temat, o ktorym nie masz pojecia
                      sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

napisał(a) gunner78 Zobacz post
                        nie rozsmieszaj mnie. Zaczynasz dyskusje na temat, o ktorym nie masz pojecia
                        Jak nie potrafisz prowadzić rozmowy na publicznym forum podpierając się faktami to daruj sobie swoje wywody o tym jakie to Ty masz wielkie pojęcie. Wiec następnym razem może zadzwoń do NC+ a dowiesz się czemu tylko Polsat sport news jest na platformie NC+ i czemu nie ma pozostałych programów o których mowa w temacie.

BTW fajny masz podpis mogłeś jeszcze dorzucić nazwę dekodera i ilość cali wymarzonego TV do kompletu

Komentarz

Polsat Sport News jest dlatego, że i tak jest kanałem ogólnodostępnym w Polsce chociażby poprzez NTC (DVB-T). Swoich głównych kanałów sportowych CP nie ma zamiaru udostępniać platformom stanowiącym dla nich konkurencję choćby te platformy bardzo o to zabiegały.
                          Wrzucanie do jednego worka platform satelitarnych i sieci kablowych to nieporozumienie zwłaszcza, że wyłączności nie dotyczą kablówek. Dodatkowo nie należy zapominać, że Polsat Sport i PS Extra są własnością Polsatu, a nie kanałami zakupionymi na wyłączność. To można powiedzieć taka "wyłączność do kwadratu".
                          Ostatni raz edytowany przez olo46; 2014-12-10, 15:03. Powód: Dopisek

Komentarz

Olo ,ale jemu konsultant z nc+ tak powiedział to po co prowadzisz dyskusje nie poparte faktami!?
                            Ostatni raz edytowany przez arturbr; 2014-12-11, 08:03.
                            superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

napisał(a) arturbr Zobacz post
                              Olo ,ale jemu konsultant z nc+ tak powiedział to po prowadzisz dyskusje nie poparte faktami!?
                              Twoja Wypowiedź i Tobie podobnych przypomina mi tych nachalnych telemarketerów co to wydzwaniają z zajebistą ofertą tuż przed zakończeniem umowy. Ludzi Ci, wiedzą lepiej ode mnie jaki pakiet telewizji jest mi potrzebny i tylko czekają na zgodę by podpisać aneks do umowy, i nie mam prawa się nie zgodzić bo lepszej oferty nie dostanę... Więc bądź łaskaw i zajmij się dopisaniem swojego zajebistego sprzętu to tego dziecinnego podpisu.

Jeśli kogoś interesuje dlaczego nie ma tych programów, to rozchodzi się o prawa do emisji niektórych dyscyplin sportowych. Inaczej są regulowane emisje naziemne a inaczej satelitarne.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+