Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

NSPORT

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• NSPORT

Dlaczego większość meczy LM jest pokazywana na Canal+?
    Podpisując umowę z Nką kierowałem się właśnie tym, że jest tam LM. Natomiast po połączeniu z Cyfrą zostałem zrobiony w konia. Na Nsport pokazywane są moim zdaniem gorsze mecze i tylko jeden w danej kolejce. Nawet dzisiaj kiedy gra Borusia i mecz był o 18 to na żywo pokazany został na Canalu a w nsport leci powtórka a drugi mecz na żywo w canalu. Dla mnie to jakieś kpiny. Czekam do końca umowy i spadam.
    Bardzo dziękuję nc+ za nieszanowanie klientów byłej nki.
    Na szczęście już niedługo. Przynajmniej w moim przypadku

napisał(a) qubanczyk Zobacz post
    Dlaczego większość meczy LM jest pokazywana na Canal+?
    Podpisując umowę z Nką kierowałem się właśnie tym, że jest tam LM. Natomiast po połączeniu z Cyfrą zostałem zrobiony w konia. Na Nsport pokazywane są moim zdaniem gorsze mecze i tylko jeden w danej kolejce. Nawet dzisiaj kiedy gra Borusia i mecz był o 18 to na żywo pokazany został na Canalu a w nsport leci powtórka a drugi mecz na żywo w canalu. Dla mnie to jakieś kpiny. Czekam do końca umowy i spadam.
    Bardzo dziękuję nc+ za nieszanowanie klientów byłej nki.
    Na szczęście już niedługo. Przynajmniej w moim przypadku
    Glupoty piszesz o ile dobrze pamietam wszystkie lepsze mecze LM dostepne byly na kanalach nPremium HD poczatkowo byly odkodowane dla wszystkich majacych nSport HD potem dostepny dla nielicznych majacych dostep do neta by aktywowac dostep.Wiec nie przesadzaj migrowalem z N do nc+ i mam dostep do LM na Canal+ Sport HD ,Family HD i nSport HD najwyzsza pora zmigrowac a nie plakac i pisac bzdury.Cala LM w nSport HD i dodatkowych nSportach dostepna byla przed powstaniem kanalow nPremium HD w dawnej N-ce !!!!
    Ostatni raz edytowany przez tiesto_77; 2014-02-25, 20:34.
    Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Przeczytaj umowe ktora podpisales i zobacz czy masz tam gwarancje emisji meczow LM na Nsporcie. Pa pa ;)

Komentarz

Transmisje wydarzeń sportowych dostępnych dotychczas w N i CYFRZE+ zostały podzielone na następujące programy: CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family 2 HD, nSport HD. Wszystkie są dostępne we wspólnej ofercie platformy nc+. Niestety nie wiemy jaki masz pakiet. Jeżeli nie skorzystałeś jeszcze z oferty nc+ i nie masz dostępu do tych stacji, proponuję kontakt z Telefonicznym Centrum Abonenta.

Temat uważam za zamknięty.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+