Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta 3D

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oferta 3D

Witam,
    Przepraszam, jeśli przeoczyłem podobny temat.
    Kiedyś funkcjonował Canal + 3D, obecnie od czasu do czasu można w tej technologii obejrzeć jakieś wydarzenie sportowe.
    Jakie są szanse na bardziej obecne na platformie audycje w 3D?

Pozdrawiam

napisał(a) vidi Zobacz post
    Witam,
    Przepraszam, jeśli przeoczyłem podobny temat.
    Kiedyś funkcjonował Canal + 3D, obecnie od czasu do czasu można w tej technologii obejrzeć jakieś wydarzenie sportowe.
    Jakie są szanse na bardziej obecne na platformie audycje w 3D?

Pozdrawiam
    Z E R O W E

NC+ to nie nie nowe technologie więc nie licz na to. NC+ to kanały Motowizja, Zest, niedługo Love. Zero HD, więc tym bardziej 3D. Zamiast EPG kupujemy gazety i ogólnie cofamy się.

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
      Zero HD
      a to jakiś nowy kanał ?
      TNG "n" R.I.P. 21.03.2013

"nie zrozumiałem oferty, zmigrowałem do CATV UPC i cieszę się HORIZON-em"

Komentarz

napisał(a) GDA Zobacz post
        a to jakiś nowy kanał ?
        haha (po kropce)

ale w sumie dobry pomysl na nazwę.

Komentarz

Ostatnio przeglądałem ofertę nPremium sprzed 1,5 roku. Bywały 2-3 premiery hollywoodzkich hitów w 3D miesięcznie. W Canal+ stałe kilkugodzinne pasmo. Ale to była stara definicja rozrywki...

Komentarz

3D w nc+ nabrało nowego wymiaru.Teraz to Trzecie Dno.

Komentarz

jak ntv była sama też mieli kanał 3D - co prawda w kółko to samo ale był - a teraz publiczna nadaje więcej niż TA WIELKA PLATFORMA . mało tego mają to w d...e

Komentarz

Według nieomylnej nc+ 3D się nie przyjęło, podobnie jak HD i pełne EPG. Widocznie te ponad 200tys abonentów, które zrezygnowały z tego badziewia to dla nich wciąż za mało. Spoko, przy najbliższym przedłużaniu umów postaramy się utrzymać tę tendencję. No chyba że dacie Full Extra za 50zł .

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                  Według nieomylnej nc+ 3D się nie przyjęło, podobnie jak HD i pełne EPG. Widocznie te ponad 200tys abonentów, które zrezygnowały z tego badziewia to dla nich wciąż za mało. Spoko, przy najbliższym przedłużaniu umów postaramy się utrzymać tę tendencję. No chyba że dacie Full Extra za 50zł .
                  To chyba nieaktualne dane ubyło ok.300 tys. abonentów, ale tendencja odpływu klientów już kwartał temu się zatrzymała. Z tym Fullem za 50zł to chyba troszkę przesadziłeś
                  Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                  W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                  Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

A bo ja wiem czy przesadziłem? Taką ofertę wziąłbym w ciemno nawet patrząc na ostatnie podrygi nc+. Przy innych ofertach trzeba będzie się mocno zastanawiać .

Komentarz

Jesli chodzi o 3D to jeszcze wogole cos jest na Canal+Family HD bo ostatnio nic w 3D nie zauwazylem.Pozdrawiam
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Nie ma nic.

Jedynie TVP HD emituje Strefę 3D, ale też powtórki. Może wiosną coś nowego pokażą.

A ja tymczasem w weekend zapodam sobie Grawitację w 3D. A co! Żadne encepence mi do tego niepotrzebne.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
                          Nie ma nic.

Jedynie TVP HD emituje Strefę 3D, ale też powtórki. Może wiosną coś nowego pokażą.

A ja tymczasem w weekend zapodam sobie Grawitację w 3D. A co! Żadne encepence mi do tego niepotrzebne.
                          Szkoda pamietam z N nShow 3D i meczyki w 3D byly filmy koncerty dokumenty po polaczeniu nawet Canal+3D padlo nic tylko przyklasnac wladzom nc+ przeciez kontent maja ten po Nce i Cyfrze+ nie rozumiem takiego podejscia to 3D wyroznialo te platformy od CP a teraz to wszystko jedno co masz roznica tylko w prawach sportowych i jakosci kanalow
                          Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Jak nie ma jak są http://ncplus.pl/wyszukaj?search=3D#program Na dole strony są wyszczególnione programy. Na ten przykład intrygujący może być ten: Asians Love Anal, sobota 1 marca, 0:30, Hustler HD 3D

Komentarz

a czy bedzie kiedys sport w 3D?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+