Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fashion TV HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

mam turbo i nboxa wiec powinno odbierac,wiec nie wiem czy to tylko u mnie jest cos nie tak...na tv z tych parametrow dziala bez problemu a na boxach mam czarny ekran i info przerwa w sygnale antenowym
    NC+Gold+HBO+HHD+MR Standard+WIMP
    CLRA 500gb+Biały

Komentarz

Ja mam Dekoder Philips DSR 7201 i na 146 świeci mi wersja SD FASHION TV
      Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

do dreamslon:
        Strone wcześniej pisałem że u mnie też nie ma odbioru jest komunikat przerwa w sygnale antenowym a powyżej numeru 2001 obie wersje HD i SD odbieram bez problemu. Więc nie tylko ty masz to samo. Ja z kolei mam dekoder adb 2850. Skoro nc + daje ten kanał do swojej głównej listy kanałów to powinni coś zrobić z tym błędem w odbiorze
        Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-02-09, 17:38.

Komentarz

Fashion TV HD ma się dobrze na Hot Birdzie w wersji FTA. Przepraszam za jakość zdjęcia zrobione telefonem
          [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

Dekoder Cyfrowego Polsatu z funkcją skanowania nieba
          Styczeń 2015
          Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

Czy w nc+ są ludzie, którzy będą w końcu potrafić dodać kanał FTA oto jest pytanie. Właściwie inaczej czy wreszcie im się zachce aby to zrobić.
            Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

To zabawne. Jeśli dobrze pamiętam to FTV wycofało się z Polski. Ostatnie badania oglądalności to ostanie miejsca wśród 100 badanych kanałów. A tu nagle okazuje się ze to kanał bardzo pożądany Swego czasu ten kanał mi się podobał z powodu muzyki. Ba nawet miał dwie ścieżki dźwiękowe. Jedna była z muzyką klubową druga z oryginalnym dźwiękiem FTV. Fajne rozwiązanie na "wypełniacz" zamiast radia.

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
                To zabawne. Jeśli dobrze pamiętam to FTV wycofało się z Polski. Ostatnie badania oglądalności to ostanie miejsca wśród 100 badanych kanałów. A tu nagle okazuje się ze to kanał bardzo pożądany Swego czasu ten kanał mi się podobał z powodu muzyki. Ba nawet miał dwie ścieżki dźwiękowe. Jedna była z muzyką klubową druga z oryginalnym dźwiękiem FTV. Fajne rozwiązanie na "wypełniacz" zamiast radia.
                Bo tu na forum jest tak, że jak byle gie włączą na satelicie to odzywa się grono "zagorzałych" wielbicieli, którzy szukają okazji, żeby zgnoić nc+ za nie dodawanie każdego nowego kanału (w zasadzie to tylko pretekst. Jeśli jakimś przypadkiem nc+ włączy nowy kanał, to po czasie Ci sami piszą na tym samym forum, że dodane kanały są do D^&%, słabe jakościowo i nic w nich nie ma. I tak samo od pól roku. Też uważam, że to całkiem zabawne. Tak jak kolega, który domaga się 3d, ale założę się, że nawet jakby było to piałby, że i tak ma lepsze z netu więc i tak byłoby do D^&* Jak ja lubię takich narodowych narzekaczy

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                  Bo tu na forum jest tak, że jak byle gie włączą na satelicie to odzywa się grono "zagorzałych" wielbicieli, którzy szukają okazji, żeby zgnoić nc+ za nie dodawanie każdego nowego kanału (w zasadzie to tylko pretekst. Jeśli jakimś przypadkiem nc+ włączy nowy kanał, to po czasie Ci sami piszą na tym samym forum, że dodane kanały są do D^&%, słabe jakościowo i nic w nich nie ma. I tak samo od pól roku. Też uważam, że to całkiem zabawne. Tak jak kolega, który domaga się 3d, ale założę się, że nawet jakby było to piałby, że i tak ma lepsze z netu więc i tak byłoby do D^&* Jak ja lubię takich narodowych narzekaczy
                  Chodzi o to by miec a jak juz sie ma to miec wiecej a nie właściwie sie tym cieszyć.

Komentarz

A właśnie, czy eksperci od jakości ocenili już FTV HD?

Komentarz

Czy Wasze kobiety naprawdę nigdy nie oglądają tego kanału? Jeśli tak to dosyć ciekawe co sobą reprezentują jeśli nie interesują je trendy w modzie. Po za tym to super kanał na imprezę, późnymi wieczorami leci muzyka klubowa, super klimat.

Proszę po raz n-ty przedstawicieli nc+ o podanie przyczyny dlaczego nie mamy dostępu do kanału, który jest FTA, Fashion TV HD. Dodatkowo przy okazji dlaczego nie mamy już dostępu do kanału itv, który też jest FTA i jest dodatkowo polskim kanałem. Oczywiście itv to nie jest kanał wartościowy ale kiedy ogląda się teledyski to kolejna opcja wyboru.
                      Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
                        A właśnie, czy eksperci od jakości ocenili już FTV HD?
                        9mb caly czas...cos co rzadko osiagalne na naszych HD
                        NC+Gold+HBO+HHD+MR Standard+WIMP
                        CLRA 500gb+Biały

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
                          Czy Wasze kobiety naprawdę nigdy nie oglądają tego kanału? Jeśli tak to dosyć ciekawe co sobą reprezentują jeśli nie interesują je trendy w modzie.
                          Jeśli wg Ciebie osoby, które nie oglądają kanałów o modzie nic sobą nie reprentują to gratuluję podejścia. Rozumiem, że Ty bezkrytycznie ubierasz się w to co zobaczysz na głowie u Jacykowa w TVN, a Twoja kobieta zamawia stroje u najlepszych kreatorów mody ? I to co ma w głowie, a nie na sobie nie ma najmniejszego znaczenia ?

Komentarz

kasuj..............
                            Ostatni raz edytowany przez kostek88; 2014-07-02, 15:37.
                            .

Komentarz

Obecnie kanał Fashion TV jest dostępny na dekoderach w jakości SD. Oczywiście przekazaliśmy prośbę o jego dodanie w wysokiej rozdzielczości. Jeśli tylko będzie to możliwe, stacja z pewnością zagości na liście kanałów.

Komentarz

Co znaczy jeśli tylko będzie to możliwe? Dlaczego teraz nie jest możliwe, ktoś jest na urlopie?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+