Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Fashion TV HD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Chyba można się spodziewa wyłączenia FTV SD bo ramówki obu wersji są już takie same. A nadawanie wersji SD z transpondera z którego można ją odebrać tylko przy pomocy dekoderów HD jest bez sensu.

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
      Większość moich koleżanek ogląda. Zapytałem kilku i naliczyłem 11 plus ja często to już masz 12.
      Hłeh? Nic nie ma w TV, że muszą te nudne marsze oglądać? Ja podliczyłem oglądalność wśród znajomych i rodziny i wyszło, że 15 osób nie wie o jaki kanał chodzi, 1 osoba coś słyszała, a 2 osoby nawet kiedyś oglądały, ale jeszcze w czasach, gdy było 20 kanałów do wyboru.

Komentarz

Tak dodadza FTV HD tak jak TVP Sport HD i paczke Universal.Ja juz na nic od nich nie licze zawsze laske robia jak maja cos dodac!
        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

napisał(a) piotr-ek Zobacz post
          Hłeh? Nic nie ma w TV, że muszą te nudne marsze oglądać? Ja podliczyłem oglądalność wśród znajomych i rodziny i wyszło, że 15 osób nie wie o jaki kanał chodzi, 1 osoba coś słyszała, a 2 osoby nawet kiedyś oglądały, ale jeszcze w czasach, gdy było 20 kanałów do wyboru.
          Ale tak naprawdę to o co Ci chodzi? Nie chcesz nie oglądaj. Kanał jest FTA, jedyny o modzie w HD i powinien być dodany. Koniec i kropka. Boisz się, że ktoś Cię zmusi do jego oglądania czy jaki masz problem człowieku? Ja np. lubię popatrzeć na ładne kobiety zwłaszcza, że na 1000 innych kanałów często nie ma nic lepszego do oglądania. I co w związku z tym mi zrobisz?
          Ostatni raz edytowany przez _Jakub; 2014-02-07, 18:43.
          Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

napisał(a) piotr-ek Zobacz post
            To pokazuje kim sa Twoi znajomi

Komentarz

Mam pytanie czy wersja sd tego kanału przestała nadawać na satelicie z dotychczasowego transpondera? Bo na liście kanałów od nc+ tam gdzie jest fashion tv nie ma obrazu tylko komunikat przerwa w sygnale antenowym przynajmniej u mnie tak jest. Powyżej numeru 2001 natomiast jest Fashion tv oznaczone jako HD i SD na tym samym transponderze są obie wersje (10853) i tam bez problemu nadają. Czy będzie podmiana tego kanału z nowych parametrów na liście nc+?
              Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2014-02-08, 13:15.

Komentarz

Fashion TV wroci czy znow bedziemy kilka dni bez tego kanalu?
                NC+Gold+HBO+HHD+MR Standard+WIMP
                CLRA 500gb+Biały

Komentarz

Czy dowiemy się wreszcie kiedy nc+ łaskawie doda kanał FTA Fashion TV HD?
                  Żądam powrotu do nadawania TVN24 z 2-3 marca 2009 (czyli prawdziwego 16:9)!!! HD z grafiką pod 4:3 nie ma sensu!!!

Komentarz

napisał(a) _Jakub Zobacz post
                    Czy dowiemy się wreszcie kiedy nc+ łaskawie doda kanał FTA Fashion TV HD?
                    Raczej nie, tak jak nie chcą powiedzieć co dalej z 3D

Komentarz

chcecie HD jak nawet nie potrafia przywrocic sd...dalej czarny ekran...a chwala sie ze maja w ofercie...
                      CLRA 500gb+Biały

Komentarz

napisał(a) dreamslon Zobacz post
                        chcecie HD jak nawet nie potrafia przywrocic sd...dalej czarny ekran...a chwala sie ze maja w ofercie...
                        Jak nie ma jak jest wersja SD na k.146 na boxie swieci.Wpienia mnie nc+ ale staram sie byc obiektywny i jesli chdzi o FTV SD zostal podmieniony i zaktualizowany.Pozdrawiam
                        Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

ze byla podmiana na poczatku tygodnia to wiem...ale od wczoraj mam tylko czerwona plansze brak sygnalu...
                          CLRA 500gb+Biały

Komentarz

Tak się kończy blokowanie ręcznej edycji kanałów.

Gdyby przestali blokować to każdy by sobie sam zmieniał parametry i już. Technicy mieliby jeszcze więcej czasu na granie w pasjansa. Ale nieeee, oni wolą mieć kontrolę nad tym co oglądamy. Jeszcze nie daj Boże natkniemy sie na otwarte okno konkurencji i jeszcze nam się spodoba i zrezygnujemy z usług jedynie słusznej platformy :-D

Ech..... wtedy by można było wreszcie poukładać normalnie kanały a nie na jedynce TVN :-D

Komentarz

napisał(a) TurboLuk Zobacz post
                              Tak się kończy blokowanie ręcznej edycji kanałów.

Gdyby przestali blokować to każdy by sobie sam zmieniał parametry i już. Technicy mieliby jeszcze więcej czasu na granie w pasjansa. Ale nieeee, oni wolą mieć kontrolę nad tym co oglądamy. Jeszcze nie daj Boże natkniemy sie na otwarte okno konkurencji i jeszcze nam się spodoba i zrezygnujemy z usług jedynie słusznej platformy :-D

Ech..... wtedy by można było wreszcie poukładać normalnie kanały a nie na jedynce TVN :-D
                              Blokują zazwyczaj dla kasy.Choć nc+specalnie nie korzysta z tego to mogą w ten sposób budować oglądalność swoich kanałów gdyby np inny kanał,nie tylko konkurencji transmitował podobny program.Nie jest tajemnicą że mając wybór między słabym,polskim HD a zagranicznym wybierze się w przypadku niejednego abonenta wersję zagraniczną.W takim przypadku oglądalność spada co przekłada się na zysk z reklam.Pozatym miejsce w EPG często jest opłacone jeśli np TVP zależałoby na pierwszej pozycji,widocznie tak nie jest stąd wylądowali na 11.
                              Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi...

Komentarz

napisał(a) dreamslon Zobacz post
                                ze byla podmiana na poczatku tygodnia to wiem...ale od wczoraj mam tylko czerwona plansze brak sygnalu...
                                Wersja SD jest już tylko dostępna na dekoderach HD, zapewne wkrótce zostanie w ogóle wyłączona.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+