Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycja dla moderatorów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Mam tylko nadzieję ze jak juz ludzie z ITI ''wypadną'' z rządzenia ''nc+'' to włodarze kojarzeni z VIVENDI pójdą po rozum do głowy z uwolnieniem listy kanałów w spambox+
    TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

napisał(a) marcelnorbert Zobacz post
      Mam tylko nadzieję ze jak juz ludzie z ITI ''wypadną'' z rządzenia ''nc+'' to włodarze kojarzeni z VIVENDI pójdą po rozum do głowy z uwolnieniem listy kanałów w spambox+
      Obudź się, ilu ludzi w zarządzie jest z N-ki? Wszystko odbywa się za wiedzą i aprobatą Vivendi.
      Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2014-01-27, 08:09.
      Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
      W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
      Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

@Kibo pisałem ogólnie a nie o zarządzie Za super oferty sprzedażowe i marketing odpowiadają z tego co kojarzę ''mózgi z ITI'' a przynajmniej po ''n'' Sam widzisz jak ich cudowne pomysły wypaliły i jak teraz ''nc+'' jest postrzegane ( z tym nie będziesz się chyba zemną kłócił ).

Uratować i zachęcić ludzi do zakupu/wymiany (przynajmniej byłych abonentów Cyfry+ HD) w ''miękki sposób'' (czytaj nie na siłę) na spambox+ jest uwolnienie listy kanałów spod ''dyktatu nc+'' jak to jest w Sagem.com choćby

Jeśli ''mózgi z ITI'' będą chciały w tym temacie skorzystać z tzw. potocznie ''rozwiązania siłowego'' to wierz mi najwięcej CP choć z marną ofertą na tym skorzysta bo niestety z racji historycznych Polacy nie lubię jak im się coś narzuca i tu sie chyba też zgodzisz ze mną

Reasumując albo uratują to co zostało albo .......... (żeby nie było ze ciągle to samo pisze sam sobie odpowiedz)
        TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

Witam.
          napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
          ... gdy weżmiesz zwykły dekoder dowolny bez karty to zobaczysz różnice i to bardzo duże.
          To tyko rozsiewanie plotek, bo nie masz dla tej tezę uzasadnienia (post więc #24).
          (Taki wątek nadaje się do przeniesienia do działu hyde park lub do kosza).

Różnica po wyszukaniu kanałów przez dekoder polega na tym, że nigdy nie wiadomo pod którym numerem znajdzie się każdy z kilkuset kanałów. Ułożenie wszystkich kanałów zajmuje kilka godzin. Z tego powodu niektóre odbiorniki satelitarne mają funkcje odbierania list kanałów przygotowanych dla dekoderów płatnej telewizji...

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

@nOlsbit nie wierze co kolega napisał.Mam CLRA i mam TechniSat-a i powiem tak jeżeli kolega nie widzi różnicy miedzy w obrazie (rozumie ze linia każdej firmy jest taka ażeby do upadłego bronic własnych racji choć ich się nie ma) no to sorry o czym my tu piszemy tym bardziej ze kolega powinien wiedzieć ze spambox+ mają ''podkręcany obraz'' przez procesor w deku i sztucznie wyostrzany

Co do listy kanałów i szukania i układania bez przesady jak szuka sie po tp. a nie full szukanie to można w maks godzinkę lub dwie jak ktoś jest tępy zredagować i proszę na prawdę takich bzdur nie pisać bo to pokazuje czego sie broni

Sorry ale ręce mi opadły po Twoim poście (jesli mogę na Ty pisać bo nie wiem ile masz lat bo ja trochę już mam)

Do tego trzeba czekać na zmiłowanie aby operator do swojego cudo sprzętu dodał nowy kanał FTA który nie rzadko zanim zostanie przez Was dodany to juz jest szyfrowany lub znika

Nikt nie mówi ze nie ma byc listy operatora jako głównej w dekoderze ale Sagem.com prosty i nieskomplikowany box+ ma choć by jedna ale ma możliwość ułożenia kanałów z listy narzuconej z własną numeracją i porządkiem i to nawet z kanałami z Astry !!!

Tak trudno Wam jest to zrozumieć ze ''stagnacja i trwanie w miejscu'' zabija innowacyjność waszego sprzętu który to ''gloryfikujecie'' jako najlepszy sprzet satelitarny dostępny na polskim rynku pay-tv ???

Czas pomyśleć że choćby narzucanie listy jest niezgodne z dyrektywą UE (coś mi sie wydaje ze jest cos takiego)
            Ostatni raz edytowany przez marcelnorbert; 2014-01-27, 08:43.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+