Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Propozycja dla moderatorów

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Propozycja dla moderatorów

Żeby mieć przejrzysty obraz zapotrzebowania na programy, czy usługi , nie wystarczy czekać na propozycje nowych kanałów. Trzeba wyeliminować te, których nikt nie ogląda.
    Aby to zrobić , należy przeprowadzić ankietę , z pełną listą kanałów i pytaniem , czy wybrany program się ogląda. Odpowiedzi: często , rzadko, nigdy , nie posiadam . W celu weryfikacji prawdziwych abonentów , należałoby podać numer umowy, lub abonenta.
    Tak przeprowadzona ankieta pozwoli poznać gust i oczekiwania wszystkich abonentów , usunięcie niechcianych kanałów , zwolnienie miejsca na transporderach , a co za tym idzie , dodanie nowych kanałów. Chcecie być najlepszą platformą? Szanujcie abonentów! Dzięki nam macie pracę.

i przy okazji trac abonentow, ktorzy tylko czekaja zeby bezkarnie zerwac umowe
    sigpic

Universe+, 6xCanal+ (OP), 3xHBO, 2xCinemax, Pace PVR... 74zł

Komentarz

???

napisał(a) gunner78 Zobacz post
      i przy okazji trac abonentow, ktorzy tylko czekaja zeby bezkarnie zerwac umowe
      Co ma piernik , do wiatraka?

Komentarz

To że przy wyłączeniu gwarantowanego kanału, można bezkarnie zerwać umowę. Stąd, też coraz więcej kanałów niegwarantowanych.

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
          To że przy wyłączeniu gwarantowanego kanału, można bezkarnie zerwać umowę. Stąd, też coraz więcej kanałów niegwarantowanych.
          Więc nie przeszkadza ci dublowanie kanałów i transmisja równoległa w HD i SD ? Ja nie dostrzegłem w mojej umowie klauzuli o programach gwarantowanych.

Komentarz

napisał(a) grzesmak4 Zobacz post
            Ja nie dostrzegłem w mojej umowie klauzuli o programach gwarantowanych.
            Czyli nawet nie znasz regulaminu swojej oferty? Gratuluję.

Komentarz

Czyli nawet nie znasz regulaminu swojej oferty? Gratuluję.
              Czytaj całość ze zrozumieniem. Jeśli nie rozumiesz , poproś kogoś , to ci wytłumaczy.
              Póki co , prowadzisz bezowocną konwersacje.
              Nie powinna cię interesować moja umowa , tylko jak najlepsza oferta programowa nc+.
              Problem polega na tym , że cała masa kanałów jest dublowana. Polsat HD - Polsat SD,TVN HD - TVN SD itd. Jak wiesz , każdy z nich zajmuje miejsce na transponderze , więc nie widzę sensu zaśmiecania częstotliwości.
              Poza tym jest mnóstwo kanałów "niszowych" np. Polsat romans , Romance TV HD itd. Chciałbym poznać tą masę ludzi , która to ogląda...
              A co do masowych wypowiedzeń:
              Po powstaniu NC+ większość umów była podpisana na 12 miesięcy , więc w okolicach wakacji i tak abonenci mają możliwość rezygnacji lub przedłużenia umowy.

Mam nadzieję , że teraz zrozumiałeś cel ankiety , krórą proponowałem.
              Jeśli nie , to inne tłumaczenie i tak nie pomoże. Widocznie jesteś zdania , że nikt ci nie wmówi , że białe jest białe , a czarne jest czarne...

Komentarz

Jak nie wiesz nawet jakie skutki może mieć wyłączenie gwarantowanego kanału to moze lepiej się już nie wypowiadaj. Łowcy promocji tylko na to czekają. A to że ty nie wiesz nawet jaki masz regulamin to już faktycznie nie moja sprawa. Ale śmieszą mnie potem gorzkie żale takich jak ty co to nawet nie czytają tego co podpisują a potem coś im wyłączają, albo zmienia się cena abonamentu.

Duble SD są często dla kablówek i abonentów bez dekoderów HD po fuzji trochę takich na pewno jest. Poza tym ani Polsat HD, ani Polsat SD nie zajmują miejsca na transponderze C+, a w CP dalej będą dublowane z powyższych powodów (TVN SD też, jak i wiele innych kanałów).
                Kanały niszowe też mają swoich zwolenników, jak widać kolejne śmieci typu Zest też, bo wielkie poruszenie na forum że oto nowy kanał się pojawia. Zresztą widać po ostatnich zmianach że nc+ idze w strone ilości nie jakości.

Koniec dyskusji, bo zalatuje tutaj ewidentym trollowaniem.
                Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2014-01-15, 12:44.

Komentarz

Jak nie wiesz nawet jakie skutki może mieć wyłączenie gwarantowanego kanału to moze lepiej się już nie wypowiadaj. Łowcy promocji tylko na to czekają. A to że ty nie wiesz nawet jaki masz regulamin to już faktycznie nie moja sprawa. Ale śmieszą mnie potem gorzkie żale takich jak ty co to nawet nie czytają tego co podpisują a potem coś im wyłączają, albo zmienia się cena abonamentu.

Duble SD są często dla kablówek i abonentów bez dekoderów HD po fuzji trochę takich na pewno jest. Poza tym ani Polsat HD, ani Polsat SD nie zajmują miejsca na transponderze C+, a w CP dalej będą dublowane z powyższych powodów.
                  Kanały niszowe też mają swoich zwolenników, jak widać kolejne śmieci typu Zest też, bo wielkie poruszenie na forum że oto nowy kanał się pojawia. Zresztą widać po ostatnich zmianach że nc+ idze w strone ilości nie jakości.

Koniec dyskusji, bo zalatuje tutaj ewidentym trollowaniem.
                  To fakt.
                  Jak czytam co wypisujesz , to komputer mi się wiesza.
                  Piszesz, żeby pisać i nabijać posty.
                  Czyżby Antoni Macierewicz?
                  Masz jakiś pomysł na to , żeby było lepiej ? ( cały czas mam na myśli nc+)
                  Przedstaw jakąś propozycję. Jak będzie dobra chętnie ją poprę!

Komentarz

Masz jakiś pomysł na to , żeby było lepiej ? ( cały czas mam na myśli nc+)
                    Przedstaw jakąś propozycję. Jak będzie dobra chętnie ją poprę!
                    Odkup nc+ od Canal+ i ITI i wtedy zrób nam lepiej. Dopóki jesteś szarym abonentem płacącym abonament to nie masz za wiele do gadania. Możesz co najwyżej pisać petycje na forum, albo zmienić operatora. Brutalne ale prawdziwe.

Komentarz

Odkup nc+ od Canal+ i ITI i wtedy zrób nam lepiej. Dopóki jesteś szarym abonentem płacącym abonament to nie masz za wiele do gadania. Możesz co najwyżej pisać petycje na forum, albo zmienić operatora. Brutalne ale prawdziwe.
                      10/10 Pozdrawiam!
                      Na forum od 01.2011,Abonent N od 10.10.2008,Abonent nc+ od 22.03.2013,kolejna umowa od 01.05.2015 Comfort+Extra+ Multi+ 8 x Canal+, Canal+VOD + HBO HD,Filmbox, Turbobox + 500 GB 79.90/24 mieś.

Komentarz

Języki nadawania

Zadałem sobie trud policzenia ilości kanałów według
                        języka, w którym są nadawane.
                        (kanały FTA z początku stycznia)

Zadziwiająca jest ilość kanałów z jezykiem arabskim.
                        Czyżby był tu widoczny wpływ nacisków Al Kaidy?

niemiecki 104
                        arabski 81
                        włoski 62
                        farsi 35
                        angielski 34
                        francuski 26
                        rosyjski 13
                        kurdyjski 9
                        azerski 8
                        hiszpański 8
                        kurdyjski 8
                        azerski 7
                        somalijski 7
                        portugalski 5
                        armeński 4
                        turecki 4
                        amharski 3
                        grecki 3
                        berberyjski 2
                        białoruski 2
                        chiński 2
                        galicyjski 2
                        holenderski 2
                        koreański 2
                        macedoński 2
                        malamajski 2
                        perski 2
                        rumński 2
                        tajski 2
                        tamilski 2
                        ukraiński 2
                        wietnamski 2

Komentarz

napisał(a) Andrzej262 Zobacz post
                          Zadałem sobie trud policzenia ilości kanałów według
                          języka, w którym są nadawane.
                          (kanały FTA z początku stycznia)
                          ...
                          A jak klasyfikowałeś programy nadawane w wielu (2 a nawet 5) językach do wyboru przez widza?
                          Czyżby w języku polskim nie było nadawanego ani jednego kanału? Marny ten Twój trud jeżeli ojczystego języka nie zauważasz.
                          ... Szanujcie abonentów! Dzięki nam macie pracę.
                          Marzyciel, niepoprawny optymista.
                          Ostatni raz edytowany przez dizmar; 2014-01-25, 16:41.
                          Umowa zakończona 31.03.2013r. Faktury zapłacone w terminie. Oni nasyłają firmy windykacyjne i kancelarie prawne. Ciekawe jak długo?

Komentarz

napisał(a) Andrzej262 Zobacz post
                            Zadziwiająca jest ilość kanałów z jezykiem arabskim.
                            Czyżby był tu widoczny wpływ nacisków Al Kaidy?

niemiecki 104
                            arabski 81
                            włoski 62
                            Tak, a za pozostałe dwa najpopularniejsze języki odpowiadają faszyści.

A tak na serio, biorąc pod uwagę liczbę ludzi mówiących w języku arabskim (ćwierć miliarda wg Wikipedii) oraz obszar, na którym jest możliwy odbiór z Hot Birda (mapki) to nie wiem, co Cię tak dziwi.
                            Ostatni raz edytowany przez Jarosław K.; 2014-01-26, 21:07.
                            JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Czytaj całość ze zrozumieniem. Jeśli nie rozumiesz , poproś kogoś , to ci wytłumaczy.
                              Póki co , prowadzisz bezowocną konwersacje.
                              Nie powinna cię interesować moja umowa , tylko jak najlepsza oferta programowa nc+.
                              Problem polega na tym , że cała masa kanałów jest dublowana. Polsat HD - Polsat SD,TVN HD - TVN SD itd. Jak wiesz , każdy z nich zajmuje miejsce na transponderze , więc nie widzę sensu zaśmiecania częstotliwości.
                              Poza tym jest mnóstwo kanałów "niszowych" np. Polsat romans , Romance TV HD itd. Chciałbym poznać tą masę ludzi , która to ogląda...
                              A co do masowych wypowiedzeń:
                              Po powstaniu NC+ większość umów była podpisana na 12 miesięcy , więc w okolicach wakacji i tak abonenci mają możliwość rezygnacji lub przedłużenia umowy.

Mam nadzieję , że teraz zrozumiałeś cel ankiety , krórą proponowałem.
                              Jeśli nie , to inne tłumaczenie i tak nie pomoże. Widocznie jesteś zdania , że nikt ci nie wmówi , że białe jest białe , a czarne jest czarne...
                              To ze się kanały dublują to nie jest problem, bo wielu ma jeszcze sprzęt SD i trudno zmusić te osoby do nagłej wymiany, natomiast ci co mają HD to im nie powinno przeszkadzać. Filmy typu kanałów Romanse ogląda wiele kobiet, które nie oglądają może twoich ulubionych. Na pewno lepszym b było rozwiązane by za poszczególne pakiety mozna było płacic osobno i stworzyć sobie zestaw odpowiedni, ale było by wtedy minusem że koszt takiego pakietu byłby bardzo drogi i wielu by nie skorzystało.
                              Ostatni raz edytowany przez wlodek.z.; 2014-01-26, 18:23.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+