Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodajcie do oferty programowej ten świetny kanał muzyczny Deluxe Music Tv

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dodajcie do oferty programowej ten świetny kanał muzyczny Deluxe Music Tv

Witam, Chciałem zapytać czy planujecie dodać jakieś kanały do oferty programowej ? bo jeśli tak ,to jest fajny kanał muzyczny ( niemiecki ) o nazwie Deluxe Music TV ,chciałem zapytać czy jest możliwość dodania go do waszej oferty i pakietów kanałów tv . Chodzi o to że nie ma tak naprawdę dobrego kanału muzycznego ,który nadaje muzykę z ostatnich 3 dekad ,praktycznie non-stop .Kanały które aktualnie są tj. Mtv czy VH1 są w/g mnie do d....y .Nie serwują dobrej muzyki z lat 80 czy 90 ,a przepraszam muzyki? w MTV tego nie ma ,są tylko naciągane głupie programy dla dzisiejszych nastolatków al'a Biber i Montana ... A VH1 ,zamiast puszczać muzykę z lat 80 ,czy 90 bo przecież ten kanał ,powinien być od serwowania takiej muzyki ,to puszczają podobny badziew do MTV, i poprostu nie da się tego oglądać . Chodzi mi o to że nie ma kanału ,dla trochę starszej publiczności jaka napewno chciałaby posłuchać muzyki z lat 80,90 czy pierwszej dekady 2000 roku. Wiem że nie macie wpływu ,co puszczają kanały ,które wymieniłem ,ale taka prawda że chcąc poszukać takiej muzyki ,jej nie znajdziemy na tych kanałach, bo dla mnie są one bez komentarza ...poprostu dno muzyczne ogłupiania nastolatków głupimi amerykańskimi programami al'a randki ,ciuszki itp. Kanał znalazłem przypadkiem w internecie ,wiem że jest niemiecki i puszczają muzykę . Oglądam go od tygodnia i naprawdę jest wart dołączenia go do oferty. To będzie wasza decyzja ,ale naprawdę jak coś to wolałbym nie przedłużać umowy z jakimś badziewnym kanałem muzycznym ,a dołączyć ten kanał który naprawdę proponuje trafną muzykę z ostatnich 3 dekad.Tak pojawiają się też nowości .Naprawdę jest dobry ,jeśli nie jesteście pewni zróbcie ankietę na swojej stronie ,czy poprzez wysyłanie maili ,czy ktoś chciałby mieć w ofercie ten kanał, lub że chcecie dołączyć ten kanał ,czy według innych warto. itp. .Przesyłam jeszcze link : do ich strony ...

http://deluxemusic.tv/

a tu jest gdzie ten kanał działa :

http://www.onlinesat-tv.com/online.p...e_Music&id=752

-mam nadzieję że coś zrobimy ,żeby był chociaz jeden dobry kanał muzyczny ,dla gustów muzyki z ostatnich 3 dekad w ofercie nc+ bo na aktualnych kanałach które są w ofercie ,to same nowości puszczane bez przerwy aż do znudzenia.Więc mógłby być chociaż jeden kanał który serwuje starszą muzę .Co wy na to ?

Polecam Stars tv
    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

I jak co o nim sądzicie ?

Komentarz

deluxe music kanał bodajże 545
        Platinium+HBO+Cinemax+Filmbox+MR=109zł do 31.07.14
        Comfort+, Extra+, 6xC+, HBO, C+VoD, MR=84,90zł do 31.10.2015
        Superpremium+H1&2+Filmbox+MR=94,90zł od 1.11.2015

Komentarz

napisał(a) Elendil Zobacz post
          deluxe music kanał bodajże 545
          ...nie to jest radio ;)

Komentarz

@krisgessle
            Program telewizyjny Deluxe Music TV jest nadawany z satelity Astra i jest dostępny w dekoderach NC+ na kanale 545 jak podał Elendil. Mogą go oglądać osoby mające konwerter "zez" ustawiony na satelitę Astra 19,2E.

Komentarz

napisał(a) krisgessle Zobacz post
              I jak co o nim sądzicie ?
              Deluxe Music to rzeczywiście fajny kanał muzyczny,ale kiedyś był lepszy bo nadawał z dźwiękiem DD.

Komentarz

........Co wy na to ?
                http://ncplus.pl/oferta/kanaly/kanaly-fta pozycja 545

Komentarz

Najlepszym kanalem muzycznym jest TRACE i wycofanie go z oferty nowej cyfry to idiotyzm.
                  Je ne suis pas d'accord avec ce que vous dites, mais je me battrai jusqu'au bout pour que vous puissiez le dire.

Komentarz

napisał(a) tolesi Zobacz post
                    @krisgessle
                    Program telewizyjny Deluxe Music TV jest nadawany z satelity Astra i jest dostępny w dekoderach NC+ na kanale 545 jak podał Elendil. Mogą go oglądać osoby mające konwerter "zez" ustawiony na satelitę Astra 19,2E.
                    ...kurde nie wiedziałem ,ale nc + ma kanaly ustawione na hotbird ,co mam zrobić w dekoderze żeby ustawić na astrę ? wpisać parametry ? 19,2E w tym się wogóle nie orientuje ...

Komentarz

...kurde nie wiedziałem ,ale nc + ma kanaly ustawione na hotbird ,co mam zrobić w dekoderze żeby ustawić na astrę ? wpisać parametry ? 19,2E w tym się wogóle nie orientuje ...
                      Po zamontowaniu drugiego konwertera oraz przełącznika i włączeniu obsługi satelity Astra lista w dekoderze zaktualizuje się automatycznie.

Komentarz

@krisgessle Musisz mieć instalację antenową na 2 satelity jak w tym temacie
                        http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=4483
                        Jaki dekoder posiadasz w nc+ ?

Komentarz

napisał(a) tolesi Zobacz post
                          @krisgessle Musisz mieć instalację antenową na 2 satelity jak w tym temacie
                          http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=4483
                          Jaki dekoder posiadasz w nc+ ?
                          ...zwykły SD Thomson na parametrach hotbird nic nie mogę zmienić ,bo ma już zaprogramowane czy zapamiętane że nic nie zmienię ...

Komentarz

Prędzej Ty jako użytkownik będziesz w stanie "dobawić" sobie ten deluxe music (zmieniając dekoder oraz konwerter na antenie) niż oni go umieszczą na HB.

Komentarz

....

napisał(a) sonikus Zobacz post
                              Prędzej Ty jako użytkownik będziesz w stanie "dobawić" sobie ten deluxe music (zmieniając dekoder oraz konwerter na antenie) niż oni go umieszczą na HB.
                              a jaki np. mam kupić konwerter? da się tak ,że będzie z obu satelit ( Astra / Hotbird ) oglądać kanaly?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+