Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

E-Sport w NC+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• E-Sport w NC+

Czy NC+ myśli nad rozszerzeniem swojej oferty o dziedzinę z branży e-sportowej? Co o tym sądzicie? Myślę, że wiele abonentów mogłoby być zainteresowanych takimi wydarzeniami jak WCG, DreamHack, ESL COLONGE, Intel Extreme Masters z gier Counter-Strike, League of Legends, World of Tanks, Dota itd.

Popieram, dobry pomysł zwykły sport już trochę nudzi. A amerykańskiego dalej w mizernej dawce. E-sport to mogłoby być to :-D

Komentarz

Też jestem za, aż dziwne, że tego jeszcze nie ma. W gry gra znaczna część ludzi, więc zakładam, że zainteresowanie takim programem byłoby duże. Sam na YT oglądam relacje z różnych turniejów, więc może i w telewizji by się coś pojawiło?

Komentarz

jest twitch.tv który większość turniejów streamuje

Komentarz

To już było... HYPER+ i został zlikwidowany
          10.2008-08.2013 - n
          12.2010-08.2013 - CYFRA+
          08.2013-07.2016 - nc+
          od 06.2016 CP

Komentarz

no tak jest twitch.tv ale nie zawsze jest to dobra jakosc + wielki spam! i musze siedziec przy miejscu dowodzenia na krzesle a nie na kanapie rozwalony sloneczko jakies transmisje mialo widzialem z lol'a i z checia ogladalem na kablowce

Komentarz

napisał(a) VEq Zobacz post
              musze siedziec przy miejscu dowodzenia na krzesle a nie na kanapie rozwalony
              Chyba każdy smart tv ma teraz aplikację twitch (tak myślę)

Komentarz

Ja oglądam turnieje z e-sportu na youtube. Ale fajnie jak by były kanały e-sportu w nc+

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+