Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

4K

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 4K

Coraz więcej telewizorów jest oferowanych w technologii 4K. Obecnie takiej jakości treści są dostępne tylko w internecie. Warto byloby pochylić się nad tym problemem. 3D zostało zarzucone. Jeżeli nic się nie zmieni, przypuszczam, że abonentów platform będzie coraz mniej, a ludzie posiadający nowoczesne telewizory przejdą całkowicie na internet. Już teraz LG oferuje swoim kientom dostęp do materiałów 4K. Kiedy o tym pomyśli NC+ ???
    Coś na kształt Full extra + MR Standard x 3

To jest normalne że ludzie przejdą na internet. Dlatego CP inwestuje w IPLA. Dlatego Netflix w USA święci sukcesy. A gdzie plany ekspansji nc+ w internecie? Nie ma. Nawet cofnęli się w rozwoju bo w Cyfrze+ ich kanały można było oglądać w necie i to za darmo.

Komentarz

http://www.satkurier.pl/news/107992/...vier-w-4k.html
      WPT [nPremium - HBO] ExtraHD (79,00) :N od2007r.
      01.12.2014r.-30.11.2016r.Superpremium+(98,88) MEDIABOX+
      01.12.2018r.-30.11.2019r.Superpremium+(129,99) Multi Man Pack (149,99) 4K UltraBOX+

Komentarz

4K tyczy jedynie tv wielkoformatowych z przekątną co najmniej 55cal a takiej wielkości TV u większości Polaków szybko nie zagoszczą ale handel będzie robił swoje cisnąć kit tak jak cisną z 3D które zaczyna umierać smiercią. Osobiscie nie raz miałem okazje oglądać te 4K i jakoś na kolana mnie nie powaliło, zwykly chwyt marketingowy bo niby czym handel może lody kręcić? Oled też w powijakach!

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
          To jest normalne że ludzie przejdą na internet. Dlatego CP inwestuje w IPLA. Dlatego Netflix w USA święci sukcesy. A gdzie plany ekspansji nc+ w internecie? Nie ma. Nawet cofnęli się w rozwoju bo w Cyfrze+ ich kanały można było oglądać w necie i to za darmo.
          cp met to totalna porażka brat ma i ch...e wiesza na cp net
          sigpic

Komentarz

napisał(a) Greg08 Zobacz post
            Większośc Polaków ma neostrade lub netie, nawet w duzych miastach, ktora czesto ledwo wyciaga te cudowne "do 10Mb/s" i dopóki nie będziemy miec standardu, że 10Mb/s to totalne minimum to żadna telewizja internetowa w Polsce nie przejdzie bo wyobrazmy sobie 2, albo 4 osoby ogladające przez internet telewizje nawet w SD przez internet na 10Mb/s to nie wyrobi na zakrętach więc wypisywanie takich bzdór jak wyżej ma się nijak do rzeczywistości w Polsce więc darusj sobie. Bo jeśli ty masz jakies 50Mb, albo więcej z UPC czy innej kablowki to jak sobie wlączysz na 4 urzadzeniach youtube teledysk w full HD 180p i 5 osoba zechce ściągać lub grac to po internecie.

CP inwestuje w wielew rzeczy, ale sama Ipla niczego nie zawojuje. Dali Power LTE mega reklama tego czegos, ludzie jak debile podpisuja umowy, a LTE w CP coraz czyta sie na roznych forach, że nie wyrabia wiec przestan pisac glupoty bo jeszcze daleka droga do tego co jest w niemczech czy USA w naszym pieknym kraju bo rzad niezainwestuje w telewizje internetową, żeby dac nam łącze rozsądne do tego bo to złodzieje i myśla tylko o sobie.
            Ostatni raz edytowany przez garos666; 2014-11-12, 16:15.

Komentarz

Dlatego wymyślono kompresje HEVC/h.265 żeby się łącza nie zapychały. 5 lat temu u mnie na wsi dostępna była tylko neo 1 MB/s. 10 lat temu mogłem mieć tylko SDI, jakby ktoś nie pamiętał 128 kb/s. 15 lat temu dial-up, 32 kb/s. Teraz mam Neostradę do 10 MB/s. Jeśli wszystko będzie się tak rozwijało to za kolejne 5 lat powinienem mieć dostęp do netu 100 MB/s i pewnie będę miał. Przyszłość to internet a nie satelita.

Komentarz

napisał(a) arkadius333 Zobacz post
                Coraz więcej telewizorów jest oferowanych w technologii 4K. Obecnie takiej jakości treści są dostępne tylko w internecie. Warto byloby pochylić się nad tym problemem. 3D zostało zarzucone. Jeżeli nic się nie zmieni, przypuszczam, że abonentów platform będzie coraz mniej, a ludzie posiadający nowoczesne telewizory przejdą całkowicie na internet. Już teraz LG oferuje swoim kientom dostęp do materiałów 4K. Kiedy o tym pomyśli NC+ ???
                najpierw niech zaczna nadawac HD na kanałach ze znaczkiem HD a o 4K pomyslimy jak juz wszedzie bedzie a u nas nie
                Comfort+ EXTRA+ Multi+ 6xC+ 3xHBO 79.99 do 30.11.2018

Komentarz

napisał(a) BoloSr Zobacz post
                  najpierw niech zaczna nadawac HD na kanałach ze znaczkiem HD a o 4K pomyslimy jak juz wszedzie bedzie a u nas nie
                  Pokusił bym się o stwierdzenie, że nawet logotypy na niektórych kanałach nie są w full HD.
                  4K w platformach sat w Polsce jak i własne produkcje to bardzo, ale to bardzo odległa przyszłość.
                  NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
                  Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

Kiedys juz byli tacy co twierdzili, ze HD u "Kowalskiego" to kwestia dluguugich lat. Patrzac z perspektywy widac, ze pomylili sie!

Na 99% bedzie podobnie z UHD. W skali globalniej nie jest tak zle w PL - tresci UHD sa bardziej dostepne w naszym kraju niz np. w krajach Europy Zachodniej - tych "bardziej cywilizowanych" i zamozniejszych!

Wiec lepiej nie stawiac tak radykalnych tez o odleglych terminach UHD bo zycie nie raz pokazalo, ze zaskakujaco potrafi przyspieszyc bieg zdarzen...!

Komentarz

napisał(a) tesborn Zobacz post
                      Kiedys juz byli tacy co twierdzili, ze HD u "Kowalskiego" to kwestia dluguugich lat. Patrzac z perspektywy widac, ze pomylili sie!

Na 99% bedzie podobnie z UHD. W skali globalniej nie jest tak zle w PL - tresci UHD sa bardziej dostepne w naszym kraju niz np. w krajach Europy Zachodniej - tych "bardziej cywilizowanych" i zamozniejszych!

Wiec lepiej nie stawiac tak radykalnych tez o odleglych terminach UHD bo zycie nie raz pokazalo, ze zaskakujaco potrafi przyspieszyc bieg zdarzen...!
                      A to ciekawe , bo jeśli kolega nie ma na myśli internetu to może parę przykładów gdzie te UHD w naszym kraju są bardziej dostępne niż w tych bardziej cywilizowanych i zamożniejszych.

Co do HD to widocznie mamy różne wymagania , bo u Kowalskiego z perspektywy czasu nikt się nie pomylił bo to co oferują platformy to do HD jeszcze dłuuuga droga.

Komentarz

napisał(a) zółek Zobacz post
                        A to ciekawe , bo jeśli kolega nie ma na myśli internetu to może parę przykładów gdzie te UHD w naszym kraju są bardziej dostępne niż w tych bardziej cywilizowanych i zamożniejszych.

Co do HD to widocznie mamy różne wymagania , bo u Kowalskiego z perspektywy czasu nikt się nie pomylił bo to co oferują platformy to do HD jeszcze dłuuuga droga.
                        Kolega zółek zapewne tak twierdzi na podstawie artykułu jaki w ostatnim czasie pojawił się na gazeta.pl. Jak z jakością tych tekstów jest wie większość z nas. Ja też widząc tytuł wszedłem i prezczytałem, ale okazało się, że z 4K mamy bibliotekę udostępnianą przez Samsunga dla tych co kupili jeden z wybranych modeli tej firmy plus jakieś ochłapy dostarczane przez drugiego producenta, bodajże LG. A więc o publicznym dostępie do treści trudno w takiej sytuacji mówić.

Link do artykułu: http://m.technologie.gazeta.pl/inter...m_dostepu.html
                        Ostatni raz edytowany przez Kipcior; 2014-11-16, 17:04.

Komentarz

napisał(a) tesborn Zobacz post

Ma ochotę kupić 4K i mam nadzieje ze kolega wskaże mi te materiały

Komentarz

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                            Kolega zółek zapewne tak twierdzi na podstawie artykułu jaki w ostatnim czasie pojawił się na gazeta.pl. Jak z jakością tych tekstów jest wie większość z nas. Ja też widząc tytuł wszedłem i prezczytałem, ale okazało się, że z 4K mamy bibliotekę udostępnianą przez Samsunga dla tych co kupili jeden z wybranych modeli tej firmy plus jakieś ochłapy dostarczane przez drugiego producenta, bodajże LG. A więc o publicznym dostępie do treści trudno w takiej sytuacji mówić.

Link do artykułu: http://m.technologie.gazeta.pl/inter...m_dostepu.html

Artykułu nie widziałem i nie czytałem twierdze tylko na podstawie swoich doświadczeń i to co nam oferuje NOWA DEFINICJA ROZRYWKI NC+

Komentarz

napisał(a) Maccie Zobacz post
                              Ma ochotę kupić 4K i mam nadzieje ze kolega wskaże mi te materiały
                              Tak kolego, mam na mysli internet i strumieniowanie - materiał oficjalnie dostępny 2K/4K - kupujac: TV Samsung - strumieniowanie VoD UHD 2K/4K LG - strumieniowanie VoD 2K/4K Sony daje 5 filmow UHD Polecam tez Netflix'a US - dla zdeterminowanych. Jak na poczatek UHD to jest lepiej niz u innych w UE. Poza tym fakt, ze nadawcy np. satelitarni jak nc+/CP nadaja pseudo HD co jest oczywista patologia u tych nadawcow nie powoduje, ze technologia HD i UHD jest zla i nic nie warta!

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+