Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dokup wszystko odzielnie a wyjdzie ci taniej :)

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dokup wszystko odzielnie a wyjdzie ci taniej :)

NC+ znow padlo na glowe....Kup abonament + pakiety (ktore miales w abonamencie) oddzielnie + oplaty dodatkowe i ciesz sie ze ci wyszlo taniej....
    Julian jedz robic interesy do sengalu bo tu jest europa!!!!!!!
    Televes 80cm>MonoblockDiavoloTwinGold>TelevesT100>????>VIV ANCO>LG50PK350

Famaval 90LH>MonoblockDiavoloTwin>Triset>???>VIVANCO>
    Sharp46LX814E

napisał(a) erytho Zobacz post
    NC+ znow padlo na glowe....Kup abonament + pakiety (ktore miales w abonamencie) oddzielnie + oplaty dodatkowe i ciesz sie ze ci wyszlo taniej....
    Julian jedz robic interesy do sengalu bo tu jest europa!!!!!!!
    I to jest właśnie sztuka jak zrobić ruch medialny żeby odbiorca nie zauważył jak go rolujemy po raz drugi i na tym zarabiamy

Komentarz

Chcieli wszyscy elastyczności? To mają. Też źle?
      Nie dogodzisz...
      --
      Pozbyłem się nc+ w 2016 i jest mi z tym b. dobrze.

Komentarz

taka elastyczność powinna się zakończyć na pakiecie universe+.
        superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

dla mnie nie ma oferty miałem stary all inclusive za 149 pln teraz jak sobie patrze to co mnie interesuje (konfigurator paczki ) 189 pln bez panienek a w swojej kablowce dostane to samo + hbo go i serwis muzyczny za 155 ktoś tu dalej nas kantuje.
          zastanawia mnie jeden fakt skoro kablowce się opłaca przy utrzymaniu całej infrastruktury kablowej to skąd się biorą takie ceny u operatora który jedynie płaci za transportery na satelicie
          ile sobie odkłada do kieszeni....... no comment

mam nadzieje ze dzwonić nie będą bo chyba nie maja z czym
          Ostatni raz edytowany przez sq5nbk; 2013-04-12, 13:56.

Komentarz

napisał(a) sq5nbk Zobacz post
            dla mnie nie ma oferty miałem stary all inclusive za 149 pln teraz jak sobie patrze to co mnie interesuje (konfigurator paczki ) 189 pln bez panienek a w swojej kablowce dostane to samo + hbo go i serwis muzyczny za 155 ktoś tu dalej nas kantuje.
            zastanawia mnie jeden fakt skoro kablowce się opłaca przy utrzymaniu całej infrastruktury kablowej to skąd się biorą takie ceny u operatora który jedynie płaci za transportery na satelicie

Jak tu jeden z doradców mi doradził że dostanę taką ofertę że mi oko zbieleje.
            Jak na chwilę obecną mam właściwe kolory oczu. Ważne że zostało tylko dwa tygodnie tej przyjemności bycia w N czy też Nc+. Pozdrowienia dla doradcy

Komentarz

Ja mam to samo z mutiroomem, który dzisiaj nie chce działać. tak więc żegnaj nko

Komentarz

napisał(a) Therion7777 Zobacz post
                Chcieli wszyscy elastyczności? To mają. Też źle?
                Nie dogodzisz...
                A co myślałeś? Niektórym się wydaje, że jak zrobią zadymę w internecie to dostaną full pakiet za 10 zł.
                JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                  A co myślałeś? Niektórym się wydaje, że jak zrobią zadymę w internecie to dostaną full pakiet za 10 zł.

Nikt nie chce full za 10zl lecz chce to co ma w tej samej cenie lub kilka zl drozej a proponuja mu mniej za wiecej wiec ludzie sa wkurzeni taka elastycznoscia..
                  Televes 80cm>MonoblockDiavoloTwinGold>TelevesT100>????>VIV ANCO>LG50PK350

Famaval 90LH>MonoblockDiavoloTwin>Triset>???>VIVANCO>
                  Sharp46LX814E

Komentarz

napisał(a) Jarosław K. Zobacz post
                    TO ZASPONSORUJ Juliana jak jesteś taki chojny.

Komentarz

napisał(a) hirek59 Zobacz post
                      TO ZASPONSORUJ Juliana jak jesteś taki chojny.
                      żeby sponsorować trzeba mieć najpierw zaufanie do ITI po tej całej aferze UOKiK KRRiT nie mam gwarancji jak będzie umowa przebiegać dalej ba nawet nie wiem czy znowu za miesiąc nie będzie podobnej akcji z listami jak to się wszystko uspokoi dlatego odchodzę...

Komentarz

żeby sponsorować trzeba mieć najpierw zaufanie do ITI po tej całej aferze UOKiK KRRiT nie mam gwarancji jak będzie umowa przebiegać dalej ba nawet nie wiem czy znowu za miesiąc nie będzie podobnej akcji z listami jak to się wszystko uspokoi dlatego odchodzę...
                        NU TO widzisz tu cię popieram ja na razie będę ich doił do końca sierpnia.. a potem zrobię pa pa

Komentarz

Po całej akcji utrzymania dotychczasowych abonentów jedyną szansą na pozyskanie nowych będą promocje wiązane typu - kup pakiet Universe , a dostaniesz w prezencie paczkę Canal+ , pod warunkiem że jeszcze jakieś niedobitki zostaną na rynku.

Komentarz

napisał(a) sta-hen Zobacz post
                            Po całej akcji utrzymania dotychczasowych abonentów jedyną szansą na pozyskanie nowych będą promocje wiązane typu - kup pakiet Universe , a dostaniesz w prezencie paczkę Canal+ , pod warunkiem że jeszcze jakieś niedobitki zostaną na rynku.
                            to dopiero jak sobie wypracują rynek który stracili u mnie przerwa i to bardzo długa przynajmniej na 24 miesiące zobaczę jak się będzie układać współpraca z nowym operatorem chociaż mam od nich internet i telefon więc nie jest źle sprzęt do TV też na ADB stoi

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+