Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pozostawienie kilku kanałów w ofercie

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Pozostawienie kilku kanałów w ofercie

Jeżeli mógłbym coś zasugerować nc+ to powinni oni zawalczyć o pozostawienie w ofercie paczek ESPN, CBS i Universal a nawet France Television a także Wojny i Pokoju (można nawet przemianować go na Kino+ Rosja razem z przemianowaniem Ale Kino+ na Kino+) Sportklubu, Fightklubu, Travel, Cartoon Network (przemoc w bajkach jest też na innych kanałach z Teletoon+ włącznie), TCM, Trace, Mezzo. Natomiast z stacji FTA oficjalnie można by do listy wrzucić stacje Ezo TV (byłe Hot TV) które obecnie jest dostępne tylko na dekoderach rodem z byłej Cyfry+. Paczka kanałów dla dorosłych (XXL, AB Moteurs, Chasse et Peche) dostępna teraz w dekoderach Pace (kanały 204 - 206) także mogłaby zostać w nc+ na wyłączność podobnie jak aplikacja TV Rachunek która mogłaby zostać przekształcona w jedną aplikacje dla wszystkich dekoderów nc+. Dzięki pozostawieniu w ofercie tych stacji lepiej i lżej będzie przejść do nc+ z konkurencji.
    Ostatni raz edytowany przez Poland; 2013-03-25, 09:45.

Napisałem odpowiedź na ten sam post na forum SK.
    Niech zabierają te śmieci, nie będzie trzeba płacić gniazdkowego od beznadziejnych kanałów.

Komentarz

Ja tam nie nazwałbym tych kanałów beznadziejnymi - większą część z nich mam w Cyfrowym Polsacie i sądzę że jest co na nich oglądać a poza tym to byłoby świetne uzupełnienie oferty nc+ dzięki czemu pod względem kasacji kanałów nie zostaliby na sporym minusie

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+