Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Top Kids

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Top Kids

Chcemy kanału Top Kids!
    Masa osob organizuje strony na facebook w ktorych prosza o ten kanal!
    Jeszcze wiecej prosi na oficjalnym profilu fb nadawcy Top Kids.

Drogi nc+ w dobie glupkowatych kanalpw Disney czy nickelodeon Top Kids to cos fenomenalnego po zamknieciu FOX Kids.

Ja i wiele osob Was o to prosimy.
    Dodajcie kanał do nc+ !

Chetni, wpisywac sie.

Popieram. Tak dla Top Kids w nc+ i Cyfrowym Polsacie

Komentarz

Jestem ZA.Popieram

Komentarz

jestem za

Komentarz

Dziękuję za przesłane sugestie. Szczegółowe informacje dotyczące nowych programów zostaną udostępnione w chwili ich premiery. Podyktowane jest to chęcią informowania naszych Abonentów o zmianach już dokonanych, a nie o zamierzeniach. Platforma nc+ chce mieć gwarancję, że informacje przekazywane Abonentom są pewne i ostateczne.

Komentarz

Moim zdaniem powinniśmy zebrać odpowiednią liczbę podpisów pod petycją może to przekona nc+ by włączyć ten kanał. Droga nc+ napiszcie chociaż że tak próbujemy negocjować z dostawca cokolwiek jakieś zdanie od siebie a nie tylko utarte szablony które znamy na pamięć, więcej iteracji od siebie a nei tylko regułki i definicje - czujemy się jakby to robot sam generował te komunikaty!

Komentarz

Swoją drogą pisałem do nich w tej kwestii na e-mail, ale otrzymałem tylko utartą regułkę w odpowiedzi na moją wiadomość w której prosiłem o 2 kanały, w tym wyżej wymieniony z 1 preferencją. Disney czy nickelodeon można by wyłączyć jeśli dostaniemy pożądany kanał (ja w sumie i tak żadnego nie oglądam a Top Kids chętnie bym włączył

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
                Chcemy kanału Top Kids!
                Masa osob organizuje strony na facebook w ktorych prosza o ten kanal!
                Jeszcze wiecej prosi na oficjalnym profilu fb nadawcy Top Kids.

Drogi nc+ w dobie glupkowatych kanalpw Disney czy nickelodeon Top Kids to cos fenomenalnego po zamknieciu FOX Kids.

Ja i wiele osob Was o to prosimy.
                Dodajcie kanał do nc+ !

Chetni, wpisywac sie.
                Niestety rozmawiałem z przedstawicielami Top Kids i dowiedziałem się, że NC+ nie jest zainteresowane dołączeniem kanału do oferty.
                Jest nam jako Abonentom niezmiernie przykro, że liczycie się ze zdaniem swoich Abonentów
                Ponadto jeśli uważacie iż w ofercie jest już sporo kanałów dla dzieci to usuńcie najmniej rentowny a w jego miejsce dajcie ten o który prosimy, gwarantujemy że będzie on w czołówce jeśli chodzi o oglądalność we wspomnianej kategorii programowej.

Komentarz

Zgłaszam błąd na forum: edycja nie działa. Jak dam pogląd pokaże mi zmiany jednak gdy dam zapisz już nie!

Komentarz

Prosciej zrobic ten kanal platny. Wiadomo by bylo jak by sie sprzedal. A jak zle to zawsze mozna zlikwidowac. nc+ nie zapomunajcie ze abonenci moga sie pogniewac na was ze prosby i akcje (co juz to jest zenujace) nie sa brani na serio, rozumiem jakis Hip Hop TV, Duck Channel czy Muzo. Ale kanal ten jest o wiele lepszy co chocby udowadnia ze maja umowe z Showmax na drobna czesc produkcji.

Dzisiaj juz nie tylko satelita jest, jest iptv i kabel! Bierzcie to pod uwage.

Komentarz

Czy nie możecie, choć raz posłuchać swoich abonentów i dodać tego kanału do swojej oferty? Czy jest to aż tak trudne ;) Na forum SK było napisane że dalej nie jesteście zainteresowani tym kanałem, odpowiedzcie chociaż czy to prawda? Wkrótce ten kanał może dołączyć do Cyfrowego Polsatu, jeśli nic nie zmienicie. Wybór jest prosty, albo dodacie do końca sierpnia Top Kids do swojej oferty, albo we wrześniu wraz z usunięciem kanału Universal rozwiązuje umowę.
                      Ostatni raz edytowany przez misiek1971; 2017-06-14, 10:25.

Komentarz

Jak mogą dodać coś czego nie ma na satelicie. To czy ten kanał byłby na satelicie zależy tylko od nadawcy nie od nc+. NC+ może jedynie zaproponować miejsce na transponderze widocznie nadawca nie ma planów żeby umieszczać ten kanał gdzie indziej niż tylko kablówki chociaż jak powstawał ten kanał były informacje, że w późniejszym czasie będzie powiększał zasięg. Szybciej było by dodanie brakujących kanałów z NTC które ma konkurencja czyli metro i zoom tv bo są na satelicie

Komentarz

@misiek1971,
                          zapewniam, że naszym priorytetem jest stałe rozszerzanie i uatrakcyjnianie oferty. Cel ten platforma nc+ zamierza osiągnąć również wzbogacając listę dostępnych programów, podnosząc jakość już nadawanych, a także oferując nowe usługi. Natomiast decyzje o dołączeniu nowych programów oraz wprowadzeniu zmian do naszej oferty sprzętowej czy udostępnianych funkcjonalności są podejmowane na najwyższym szczeblu menadżerskim. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.
                          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Jeśli NC+ do września 2017 roku nie dołączy TOP KiDS do oferty, to również rozwiązuję umowę. A mogę, bo kanał Universal Channel HD mam w umowie gwarantowany.
                            NC+
                            Dekoder mediaBOX+
                            Pakiet CANAL+ PLATINUM

Komentarz

Nic się nie zmienia. Nie obchodzi mnie kara od NC+. Nadal podtrzymuję, że jeśli TOP KiDS nie dołączy do oferty do września 2017 roku, to rozwiązuję umowę. Nieważne, czy będzie kara. NC+ musi poczuć, że abonenci są ważni i mają prawo do własnego zdania. Prosimy o ten kanał, a jeśli to nie pomoże, to rozwiązanie umowy... owszem.
                              NC+
                              Dekoder mediaBOX+
                              Pakiet CANAL+ PLATINUM

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+