Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zest TV and Zest TV 18+ VOD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Zest TV and Zest TV 18+ VOD

Witam,

Przedłużałem umowę parę dni temu na kolejne dwa lata za pośrednictwem ICA. Pamiętam, że - oprócz kilku innych - zdecydowałem się również na pakiet 'Man Pack' ponieważ w wyświetlanej ofercie widniały dwie ikony z Zest TV (niestety nie zrobiłem screena...) - byłem przekonany, że ta druga ikona to Zest TV 18+ (VOD).

Czy może ktoś potwierdzić, że posiadając pakiet 'Man Pack' z Zest TV powinienem również mieć dostęp do Zest TV 18+ VOD?

Dzięki.

Witaj@marecki69,

informuję, że pakiet Man Pack nie zawiera kolekcji Zest 18+ VOD. Jest to odrębna kolekcja, nie powiązana z kanałem Zest TV.

Komentarz

napisał(a) marecki69 Zobacz post
      Witam,

Przedłużałem umowę parę dni temu na kolejne dwa lata za pośrednictwem ICA. Pamiętam, że - oprócz kilku innych - zdecydowałem się również na pakiet 'Man Pack' ponieważ w wyświetlanej ofercie widniały dwie ikony z Zest TV (niestety nie zrobiłem screena...) - byłem przekonany, że ta druga ikona to Zest TV 18+ (VOD).

Czy może ktoś potwierdzić, że posiadając pakiet 'Man Pack' z Zest TV powinienem również mieć dostęp do Zest TV 18+ VOD?

Dzięki.
      W ramach Man Packa powinni Ci jedynie odblokować dostęp do zwykłej kolekcji VoD o nazwie "Zest TV", gdzie znajduje się kilka wybranych pozycji nadawanych normalnie przez ten kanał. Ta "mocniejsza" kolekcja "Zest Go 18+" jest dodatkowo płatna.
      TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+