Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

VOD CANAL+ Seriale Extra

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• VOD CANAL+ Seriale Extra

Mam pytanie o to VOD, ponieważ mam w swojej ofercie i za nie płacę - zawartość jest coraz mniejsza, kiedyś to było 6-8seriali. Obecnie stan na dziś: 1 odcinek 1 serialu. Prośba o informacje jakie są dalsze plany.

Usługa CANAL+ SERIALE EXTRA jest oferowana również za pośrednictwem serwisu nc+ go TV. Kolekcja internetowa ze względu na swoje techniczne możliwości jest bogatsza od tej znajdującej się na dysku dekodera.

Zachęcam do podłaczenia dekodera do internetu!

Komentarz

Mam podłączony sprawdziłem, faktycznie na nc+ go jest więcej bo 9 seriali z tym, że prawie wszystkie już kiedyś były na dekoderze. Rozumiem, że dawniej były lepsze możliwości techniczne jeśli jednorazowo było umieszczane w sumie około 20 odcinków na dekoderze.

Komentarz

Z uwagi na decyzje biznesowe, obecnie biblioteka usługi CANAL+ SERIALE EXTRA dostępna jest w ramach usług internetowych, nie mniej najnowsze odcinki seriali również pojawiają się na dysku dekodera, jednak są dostępne wyłącznie na krótszy czas a następnie są zastępowane. Ma to na celu poserzenie kolekcji dyskowych jakie w ostatnim czasie się pojawiły:
        - NC+ 4K
        - CANAL+ 4K
        Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2018-10-11, 23:16.

Komentarz

Co to jest za tłumaczenie? Z uwagi na decyzje biznesowe uważam, że powinniście zaprzestać pobierania opłaty za coś z czego się nie wywiązujecie!
          Nie ma obowiązku posiadania internetu - chcę mieć wszystkie seriale na dysku dekodera a tłumaczenie coś o 4K nie jest żadnym tłumaczeniem.
          Moim skromnym zdaniem jest to niewywiązywanie się z umowy.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+