Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Różnica w cenie Premiery VOD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Różnica w cenie Premiery VOD

Proszę o wyjaśnienie, dlaczego filmy w usłudze VOD (Premiery VOD) mają różne ceny dla różnych grup klientów

zobqcz np.: Koliber

tj. dla użytkowników Turbo box + 11 zł, a dla byłych Cyfrowiczów 9 zl.?
    Zatem zmigrowałem z NC+ -> DVB-T + TNK HD

Lub odwrotnie

http://ncplus.pl/co-ogladac/wypozycz...ni-egzorcyzm-2

Dla PVR BOX+, turboBOX+, mediaBOX+ cena 8zł dla PVR BOX+ HD 500 GB PACE cena 9zł

Komentarz

Faktycznie dziwne to jest . Kiedyś byłem w N teraz w NC+ i nic się nie zmieniły ceny filmów albo 11 albo 8 zł . A inni pewnie co byli w Cyfrze teraz w NC+ płacą 9 zł

Komentarz

Różnice wynikają z dotychczas zawartych umów licencyjnych. Oczywiście dążymy do ujednolicenia tych opłat.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
          Różnice wynikają z dotychczas zawartych umów licencyjnych. Oczywiście dążymy do ujednolicenia tych opłat.
          a z czego wynikają różnice podczas migracji do nc+.klienci n mają do wyboru tylko dekodery ADB a klienci cyfry ADB ,PACE i inne.
          superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
            Wszystkie filmy po 11 zł?
            W N od 2006
            Było U+Superfilm/68
            Było nC+ silver, 6C+,HBO/69,
            Extra, HBO, HBOGO, C+,C+Film1i2 > 8*C+/74,90 do 29.02.2016
            Zaczyna być taniej i słoneczniej...

Komentarz

Od jakiegoś czasu zauważyłem, że premiery vod na dawnych dekoderach N jak i Cyfry + się wyrównały i nie zauważyłem ani jednego na obecne 29 filmów że był by dostępny na jednym dekoderze a na drugim go nie było . Tylko ceny się różnią w dawnej N cena 11 zł za film a na dekoderach cyfry 9 zł . Na dekoderze N było tak że film pojawiał się w cenie 11 zł a po jakimś miesiącu cena zmieniała się na 8 zł . Na chwilę obecną cena na wszystkie filmy to 11 zł i np film który będzie dostępny do 20 maja jego cena też jest 11 a nie 8 tak jak kiedyś bywało.
              I tu moje pytanie skoro oferta się wyrównała i filmy są te same to skąd różnica w cenie 11 a 9 zł spora różnica ?

Komentarz

Obecnie jest promocja na Premiery VOD. Można wypożyczyć 3 filmy w cenie 2.
                NC+: Extra+8xC+HBO+Seriale+Hustler HD+Kino Świat-95,50zł - 30.11.2018
                CP: Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax-11zł (SmartDom)

Komentarz

Szok ze ktoś w ogóle tam zagląda...

Komentarz

ja zaglądam

- Neon Deon problem raczej systemowy, od 20min filmu czarny ekran, po przewinieciu i cofnieciu idzie dalej i staje na 1h 15min po przewinieciu do poczatku to samo po 20min staje odtwarzanie, wifi Premiumbox+
                    Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2017-01-13, 12:17.

Komentarz

@lpotaczek,
                      w takiej sytuacji koniecznej jest ponowne wysłanie uprawnień na dekoder. Co możesz wykonać z konta moje nc+. Jeśli błąd nadal występuje koniczny jest reset dekodera. w tym celu proszę nacisnąć Menu na pilocie do dekodera, następnie DIAGNOSTYKA i INFORMACJE O SYSTEMIE. Pojawi się plansza informacyjna na której będzie ikona ŻÓŁTE KÓŁKO. Proszę nacisnąć żółty przycisk na pilocie. Dekoder ponownie się uruchomi.

Komentarz

Witam,
                        mam pytanie odnośnie jakości filmów w usłudze nc plus go Premiery w HD. Jakiś czas temu zamawiałem Dzień Niepodległości 2 w HD w żadnym wypadku nie było to HD to nie było nawet SD, zastanawiałem się nad złożeniem reklamacji ale jakoś nie było czasu. Zaznaczam, że w innych serwisach np. Netflix , czy Hbo jakość jest bardzo dobra, dobre HD łącze to 300 mb/s.
                        Mediabox+, Pakiet Comfort+ , opcje dodatkowe, MR Premium, HBO GO, HBO OD

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+