Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zakup filmu - kiedy dostępny

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• zakup filmu - kiedy dostępny

zakupiłem film przez dekoder, kiedy będzie dostępny? film ściągnie mi się na dysk i będzie dostępny na liście nagrań czy poprzez meny vod ?

Przed zamówieiem jakiegokolwiek filmu musisz sprawdzić czy jest na dysku w VOD. Inaczej pieniądze za film wykupiony a , którego nie masz w chwili zamówienia na dysku , przepadają.Pozostaje wtedy reklamacja.
    Wszystkie filmy są sukcesywnie wgrywane każdemu użytkownikowi , bez względu czy je bedzie chciał czy nie oglądnąć.

Komentarz

napisał(a) stempel Zobacz post
      zakupiłem film przez dekoder, kiedy będzie dostępny? film ściągnie mi się na dysk i będzie dostępny na liście nagrań czy poprzez meny vod ?

przesłanie Uprawnienia do odblokowania danego Filmu z VOD trwa do 24H . Zalezy tez ile masz kabli antenowych podłączonych.

1. jeżeli masz jeden kabel może długo twać , jezeli w tym czasie ogladasz jakiś kanał ( Najlepiej zostaw do na czuwaniu przez jakiś czas wtedy pobierze uprawnienia) .

2. Jeżeli masz 2 kable antenowe to średnio to trwa . czasem po chwili masz już, lub troche póżniej . Ale czas przybliżony to do 1 Godz max .
      Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Filmy z Premier VOD+ udostępniane są do godziny, od momentu zamówienia. W przypadku jednego kabla antenowego, konieczne jest zatem uruchomienie kanału, który nadaje z częstotliwości 11 449 (H) np. TVP1 HD, MGM HD, nSport HD.

Jednak tak jak wspominał tolesi, przed zamówieniem należy się upewnić, czy film został pobrany na dysk twardy dekodera.

Komentarz

Zamówiłem wczoraj dwa filmy, nie były dostępne po blisko 3 godzinach od zamówienia, resetowałem dekoder a na samym końcu złożyłem reklamację telefonicznie, ktoś miał potwierdzić przyjęcie reklamacji - czekam na informację czy zostanie uwzględniona.

Komentarz

A w jaki sposób zamawiałeś te filmy ? Wchodząc w VOD wybierając film z listy i naciskając zamów , czy inny sposób . Bo jeśli tak jak napisałem to film jest wtedy fizycznie na dysku i nie trzeba czekać na jego ściągnięcie tylko na odblokowanie jak napisali @ powyżej .
            Ostatni raz edytowany przez tolesi; 2013-07-19, 08:06.

Komentarz

napisał(a) tolesi Zobacz post
              A w jaki sposób zamawiałeś te filmy ? Wchodząc w VOD wybierając film z listy i naciskając zamów , czy inny sposób . Bo jeśli tak jak napisałem to film jest wtedy fizycznie na dysku i nie trzeba czekać na jego ściągnięcie tylko na odblokowanie jak napisali @ powyżej .
              Wszedłem w menu dekodera wybrałem film, zamów, wpisałem nr umowy i hasło, i zamówiłem. Dekoder oczywiście podłączony do internetu.

Komentarz

U mnie film pojawia się zwykle do 10 minut.

Komentarz

napisał(a) stempel Zobacz post
                  Wszedłem w menu dekodera wybrałem film, zamów, wpisałem nr umowy i hasło, i zamówiłem. Dekoder oczywiście podłączony do internetu.
                  To możliwe ,że je juz masz zaktywowane wtedy zamiast kluczyka przy tytule będzie zielony" ptaszek" i nie wiem jak teraz ale kiedyś wyświetlał się podczas oglądania TV komunikat w zielonej ramce , że zamówienie zostało zrealizowane .Ale faktycznie trwało to kilkanaście minut od zamówienia .

Komentarz

Po skontaktowaniu się z biurem obsługi zostałem poinformowany o korekcie na w/w filmy która zostanie uwzględniona na przyszłej fakturze. Dzięki za pomoc.

Komentarz

Sprawa załatwiona więc wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+