Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta "Premiery VOD+" jest dywersyfikowana na różne dekodery ?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Oferta "Premiery VOD+" jest dywersyfikowana na różne dekodery ?

Właśnie odkryłem, że nie mogę dzieciom zamówić "Ralph Demolka" bo mam tylko turboBOX-a
    Skąd się wziął ten podział zawartości VOD ? Dlaczego niektóre filmy są dostępne na wszystkie dekodery a niektóre tylko na PACE lub Philips ?
    A już zupełnie nie rozumiem różnicy w cenie takiego filmu np. "Uprowadzona2" jest za 8 zł albo za 9 zł na różnych dekoderach ...
    turboBOX+ z "wiecznym" fullem od 2009

Dostawcą serwisu VOD+ dla dekoderów ADB jest ITI Neovision, a dla dekoderów C+ jest CANAL+ Cyfrowy. Różnice w ofercie i cenach wynikają z różnych umów, pomiędzy ww. Spółkami, a dystrybutorami treści. Planujemy wprowadzenie zmian, tak aby oferta była identyczna i jednolita na każdym sprzęcie, obecnie nie jesteśmy jednak w stanie podać dokładnej daty, kiedy to nastąpi.

Komentarz

A to nawet nie wiedziałem ze sama kolekcja ''Premiery VOD+'' różnią się z byłej ''n'' oraz Cyfry+ HD bo ciekawe jak jest sie już w ''nc+'' na sprzęcie byłej Cyfry+ HD to co ??? Nie ma sie jeszcze pełnego dostępu z racji posiadanego dekodera CIEKAWE CIEKAWE !!!
      Pozdrawiam EagleEye
      TECHNISAT DIGYBOXX CI+ & OPTICUM AX 501 CI+ COMFORT+& MULTI+& EXTRA+& SPORT & FILM (8 PACK) & H HD& H2 HD& ADVENTURE TV HD& HUSTLER HD& MR CAMELEON& MODUŁ CAM CI+

Komentarz

paranoja!!!i to się nadaje do prasy!
        superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

A najlepsze jest to, że filmy z VOD lecą również na Canal'ach+ (może nie wszystkie, ale kilka pozycji już tak miało)
          było: EXTRA+ 8xC+ VOD+ HBO i MRS - 59,27zł
          ostateczna oferta przedłużeniowa DUK: EXTRA+ 6xC+ HBO i MRS - 89,90zł/m-c,
          czyli mniej za więcej kasy, więc po 15 latach 31.07.2015

Komentarz

Nadal jest podzial - potwierdzam

Jestem w bylym N a teraz Nc+.
            Dzis chcialem zamowic film 'Premiery VOD', ktory widnieje na oficjalnej stronie ncplus.pl, ale dowiedzialem ze te filmy ktore maja numer i sa wyswietlone na stronie ncplus.pl mozna zamowic, a te ktore tego numeru nie maja sa przeznaczone dla abonentow bylej C+.

I to ma byc platforma dla wszystkich? Jak widac nadal sa jakies podzialy, jestem bardzo niemile zaskoczony i nie kupie juz zadnego filmu!

Pozdrawiam
            T

Komentarz

Bo tu chodzi o to, że C+ i n mają jeszcze osobne umowy z dystrybutorami do VoD, więc nie mogą wszystkim abonentom dać tej samej oferty.
              nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) tomkow Zobacz post
                I to ma byc platforma dla wszystkich? Jak widac nadal sa jakies podzialy, jestem bardzo niemile zaskoczony i nie kupie juz zadnego filmu!
                W starych platformach są też kanały które nie trafiły do oferty nc+... I co, przestaniesz oglądać tv ?

Komentarz

czy komuś ściągnoł się już "IRON MAN 3"na "ADB"?pytam bo mój syn w końcu zniesie jajo!:ponawiam pytanie co z tym iron man 3?na stronie głównej nc+ premiery vod jest iron man3.,a u mnie na dekoderze ,w ica i ramówce na wrzesień którą przedstawił mod. nie ma iron man 3 ,o co k...a chodzi?jest ten film czy go nie ma w premierach vod?miał być dostępny od piątku 06.09.2013.czy ktoś ma ten film na dysku a może jakiś mod .mi odpowie
                  Ostatni raz edytowany przez arturbr; 2013-09-17, 00:54.
                  superpremium(extra,8 canal+, vod canal +,hbo,cinemax,nc + go ) multiroom premiom 99 zł na 2 lata

Komentarz

Dołączam się do pytania powyżej.
                    Podobna sytuacja jest z kilkoma innymi filmami, m.in. "Oz Wielki i Potężny".

To jest jakaś paranoja. Dlaczego przy podpisywaniu umowy nikt nie informował o fakcie, że nie wszystkie pozycje będą dostępne dla abo nc+?

Żądamy natychmiastowej odpowiedzi na pytanie jak długo jeszcze taki stan rzeczy potrwa i jaką rekompensatę otrzymają klienci, którzy nie mają dostępu do pełnej kolekcji VoD?
                    nc+ | pakiet Platinum - HBO - nc+GO

Komentarz

A masz gdzieś w umowie pełen spis filmów jakie powinieneś oglądać?
                      nc+ - CANAL+ Platinum + HBO + Cinemax + Filmbox + Multiroom Premium (nBox Recorder Turbo)

Komentarz

napisał(a) arturbr Zobacz post
                        czy komuś ściągnoł się już "IRON MAN 3"na "ADB"?pytam bo mój syn w końcu zniesie jajo!:ponawiam pytanie co z tym iron man 3?na stronie głównej nc+ premiery vod jest iron man3.,a u mnie na dekoderze ,w ica i ramówce na wrzesień którą przedstawił mod. nie ma iron man 3 ,o co k...a chodzi?jest ten film czy go nie ma w premierach vod?miał być dostępny od piątku 06.09.2013.czy ktoś ma ten film na dysku a może jakiś mod .mi odpowie
                        na moim dysku komputera może być za 2 godziny
                        Do 31.12.2016 Comfort+Extra+Multi+3*HBO+6*Canal+ w ofercie z modułem CI+ (NC+ Mix) za 79,90 zł

Komentarz

napisał(a) lukas_k Zobacz post
                          A masz gdzieś w umowie pełen spis filmów jakie powinieneś oglądać?
                          Nie chodzi o to czy jest to w umowie czy sobie to wymyśliłem. Kwestia jest tego typu, że podpisując umowę zagwarantowano mi dostęp do VOD, więc chciałbym móc korzystać z niego w 100%, a nie tylko w tej części, którą łaskawie mi udostępniono. Dlaczego mam być dyskryminowany tylko z powodu tego, że zostałem abonentem nc+ po fuzji, a Operator nie potrafi dogadać się z dystrybutorami?
                          nc+ | pakiet Platinum - HBO - nc+GO

Komentarz

Już wiem "iron man3"jest dostępny tylko dla klientów cyfry+.żenada,pół roku niby jedna firma a wciąż podziały.ich strata film obejrzany już na kompie.

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+