Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

komunikat "Filmy niedostępne. Dekoder pobiera listę filmów..."

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• komunikat "Filmy niedostępne. Dekoder pobiera listę filmów..."

Witajcie,
    zmigrowałem z oferty n do nc+, gdzie zrezygnowałem z kilku pakietów które miałem do tej pory. Chciałbym mieć możliwość przeglądania oferty vod+ z filmami premierowymi i ewentualnie móc zamówić sobie na życzenie jakąś pozycję. W tej chwili nie mam dostępu w ogóle do usługi vod+ . Czy potrzeba to jakoś aktywować specjalnie? Nie chcę płacić za oferowane pakiety w ramach vod+, bo ich nie oglądam. Chcę mieć tylko możliwość wyboru i zamówienia filmu premierowego. Proszę o podpowiedź jak tego dokonać.

pozdrawiam.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    NBOX CLRA/CARBO SOFT 0X7E 23.05.2017 + multiroom premium

napisał(a) Sabek Zobacz post
    Witajcie,
    zmigrowałem z oferty n do nc+, gdzie zrezygnowałem z kilku pakietów które miałem do tej pory. Chciałbym mieć możliwość przeglądania oferty vod+ z filmami premierowymi i ewentualnie móc zamówić sobie na życzenie jakąś pozycję. W tej chwili nie mam dostępu w ogóle do usługi vod+ . Czy potrzeba to jakoś aktywować specjalnie? Nie chcę płacić za oferowane pakiety w ramach vod+, bo ich nie oglądam. Chcę mieć tylko możliwość wyboru i zamówienia filmu premierowego. Proszę o podpowiedź jak tego dokonać.

pozdrawiam.
    Dekoder pobiera filmy. Jak masz podlaczony dekoder 2-ma kablami to pobierze szybciej, jak jednym kablem to dluzej (przy jednym kablu pobiera w trakcie czuwania najszybciej). Przy dwoch kablach w 48 godzin powinno sie cos pojawic.

Pozatym jak miales w N VOD do w nc+ powinno byc dalej chyba, ze resetowales dekoder z czyszczeniem dysku.

Komentarz

Jeżeli nie masz w ogóle żadnych pozycji w menu VOD to sugeruję wykonać reset dekodera. Zanim Ci go podam napisz prosze jaki masz model dekodera (BZZB, CLRA... itd.). Ile kabli antenowych do niego podłączonych. Jaka jakość sygnału na kanale TVP1 HD.

Komentarz

zrobiłem "miękki" reset dekodera (CLRA, czyli epg+res+strzałka w dół), ale po ok 48 godzinach nadal nie mam dostępu do vod+ - jest tylko komunikat że pobiera filmy i trzeba czekać... instalacja dwuantenowa, jakość 100 na każdej, siła powyżej 80. Nie chciałbym robić pełnego resetu z formatowaniem twardego dysku, bo mam dużo nieobejrzanych na nim materiałów jeszcze :-( Co jeszcze można zrobić w tej sytuacji, może jakieś odświeżenie uprawnień?
        Ostatni raz edytowany przez Sabek; 2013-05-21, 04:57.
        -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
        NBOX CLRA/CARBO SOFT 0X7E 23.05.2017 + multiroom premium

Komentarz

napisał(a) Sabek Zobacz post
          zrobiłem "miękki" reset dekodera (CLRA, czyli epg+res+strzałka w dół), ale po ok 48 godzinach nadal nie mam dostępu do vod+ - jest tylko komunikat że pobiera filmy i trzeba czekać... instalacja dwuantenowa, jakość 100 na każdej, siła powyżej 80. Nie chciałbym robić pełnego resetu z formatowaniem twardego dysku, bo mam dużo nieobejrzanych na nim materiałów jeszcze :-( Co jeszcze można zrobić w tej sytuacji, może jakieś odświeżenie uprawnień?
          prześlij proszę mail z danymi umowy na nasz adres: doradca.n@info2.ncplus.com.pl

Komentarz

Awaria całego VOD

Hej, czy też nie macie dostępu do VOD ???
            Ponoć jest jakaś awaria w nc+

Komentarz

napisał(a) medvet Zobacz post
              Mi tam Śmiga normalnie VoDnet+.. Ogladam Gra o tron 3 sezon na HBO OnD i żadnych problemów nie mam
              Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Filmy i seriale VOD w nc+ są na dysku twojego dekodera, więc są dostępne "od ręki " . Ewentualna awaria to tylko tyle ,że nie przyjdą ci na dysk nowe filmy .

napisał(a) randalfff Zobacz post
                Mi tam Śmiga normalnie VoDnet+.. Ogladam Gra o tron 3 sezon na HBO OnD i żadnych problemów nie mam
                VOD a netVOD to dwa różne serwisy .
                Ostatni raz edytowany przez tolesi; 2013-05-22, 14:10.

Komentarz

Potwierdzam, że chyba była jakaś awaria. Ja mam wszystkie kolekcje zablokowane, ale czasem zerkam, co tam się ściągnęło, no i dziś nie dało się wejść w zakładkę i pojawiał się komunikat, że trwa pobieranie filmów, czy jakoś tak. Ale teraz jest już wszystko ok. i wszystkie pozycje są dostępne.
                  TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+