Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Premiery VOD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Premiery VOD

Premiery VoD to usługa, która umożliwia dostęp do najnowszych i najpopularniejszych pozycji filmowych z poziomu dekodera.
    Filmy wypożyczane są na 48 godziny. Korzystając z odpowiedniego modelu dekodera masz podręczną wypożyczalnię filmów u siebie w domu.

Zachęcamy do rozmowy na temat tej usługi w tym wątku.

Przydałaby się szybsza rotacja. Za dod kasę a i tu kaszana.

Komentarz

Czy pojawią się filmy w HD w premierach vod?
      Comfort+, Premium Film, Extra+, History HD, Multi+, Multiroom Standard, Turbo i WifiBox do 31.03.2016 = 59,90. Propozycja do akceptacji: od 1.04.2016 Extra/C+ (6)/MRS = 69,90.

Komentarz

Żeby nC+ nawet już podwyzszała ceny PremierVoD+ do 12,90 PLN to już przegięcie!
        Pakiet Superpremium+(6), +Eleven Sports +HustlerHD+ Sporklub+ MR Standard+ nC+GoTV za 138,78PLN do 30.11.2017

Komentarz

Platforma nc+ robi wszystko, żeby dostarczać swoim klientom najlepszą na rynku ofertę filmów na żądanie. Już teraz w ramach serwisu Premiery VOD+, abonenci nc+ mają możliwość oglądania ponad 350 starannie wyselekcjonowanych filmów rocznie, zaraz po premierach kinowych. W najbliższym czasie oferta zostanie znacząco rozszerzona. Do bogatej biblioteki kolekcji w nc+ go TV zostanie dodane kilkaset filmów na żądanie, wkrótce możliwe będzie także oglądanie materiałów na życzenie na urządzeniach mobilnych (w nowej odsłonie usługi nc+ GO). Aby móc zapewnić jeszcze szerszą ofertę nowych, atrakcyjnych filmów w różnych kategoriach cenowych, filmy w serwisie Premiery VOD+ nadal będą miały różnorodne ceny i będą kosztowały 4,90 pln oraz 7,90 pln (za pozycje promocyjne) i 9,90 lub 12,90 za nowości.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
            Platforma nc+ robi wszystko, żeby dostarczać swoim klientom najlepszą na rynku ofertę filmów na żądanie. Już teraz w ramach serwisu Premiery VOD+, abonenci nc+ mają możliwość oglądania ponad 350 starannie wyselekcjonowanych filmów rocznie, zaraz po premierach kinowych. W najbliższym czasie oferta zostanie znacząco rozszerzona. Do bogatej biblioteki kolekcji w nc+ go TV zostanie dodane kilkaset filmów na żądanie, wkrótce możliwe będzie także oglądanie materiałów na życzenie na urządzeniach mobilnych (w nowej odsłonie usługi nc+ GO). Aby móc zapewnić jeszcze szerszą ofertę nowych, atrakcyjnych filmów w różnych kategoriach cenowych, filmy w serwisie Premiery VOD+ nadal będą miały różnorodne ceny i będą kosztowały 4,90 pln oraz 7,90 pln (za pozycje promocyjne) i 9,90 lub 12,90 za nowości.
            Stek bzdur.Ze tez się nie wstydzisz tego napisać.

Komentarz

Witam, czemu nie udostępniacie zwiastunów filmów ?

Komentarz

http://ncplus.pl/co-ogladac/wypozycz...lus/Neon-Demon

Neon Demon
                thriller, Dania/Francja/USA, 2016, reż. Nicolas Winding Refn, obsada: Elle Fanning, Jena Malone, Christina Hendricks

prosze o informacje, czy film Neon Demon w ofercie bedzie rowniez z lektorem czy tylko napisy?
                Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2017-01-08, 18:18.

Komentarz

lpotaczek,
                  film będzie dostępny z lektorem PL jak i napisami. Oczywiście od 13 stycznia.

Komentarz

Witam

Gdzie znajdę informację w jakiej wersji dany film w wypożyczalni jest dostępny

czy będzie to Lektor czy Dubbing czy wersja oryginalna, czy HD czy tylko SD, czy będą dostępne napisy?

Chodzi mi o takie filmy jak Thor Ragnarok czy Blade Runner 2049

Nigdzie takiej informacji nie mogę znaleźć ani na dekoderze ani na stronie moje ncplus a naprawdę by się przydała. Dla mnie wersja z dubbingiem albo SD eliminuje film z jakiegokolwiek oglądania więc nie chciał bym się zdziwić jak zapłacę i dostanę taką nieprzyjemną niespodziankę.

Komentarz

eram83
                      udostępniamy informacje o standardzie nadawania HD lub SD. W opisach nie udostępniamy informacji o ścieżce dźwiękowej.
                      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Mam pytanie te dwa filmy, które przez decyzję UKOiK można wypożyczyć za darmo to wiadomo jakie tytuły można bo na e-mailu nic nie znalazłem tylko informację że do końca kwietnia dwa filmy za które zostanie zwrócone ktoś pomoże ?

Komentarz

Pomoże ktoś ?

Komentarz

dexter112 proszę o kontakt pod numerem telefonu 22 310 45 69, siedem dni w tygodniu, w godzinach 7:00-22:00 (koszt połączenia wg stawek operatora).
                            Uzyskasz tam wszystkie informacje.
                            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dziękuję za pomoc

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+