Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ VOD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• CANAL+ VOD

W nVODnet pojawiła mi się kolekcja CANAL+. Pojawiła się na turbodekoderze, na którym mam WPT za 48 zł/mies.

Przed aktywacja kolekcji pojawia się plansza z informacją, że wszystko jest za 0 zł, ale że muszę zaakceptować warunki promocji. A warunków tych jest chyba z 6 ekranów z odnośnikami do wielu różnych dokumentów w dekoderze oczywiście niedostępnych. Czy ktoś z n_przedstawicieli mógłby wyjaśnić tutaj czym grozi abonentowi n zaakceptowanie tych warunków?
    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Kolekcja jest udostępniana bezpłatnie w ramach konta podstawowego netVOD+ Abonentom pakietu CANAL+ Platinum, CANAL+ Platinum + HBO i All Inclusive+.

Komentarz

Posiadam Canal+Gold. Do końca kwietnia użytkownicy, którzy posiadali npremium (czyli ja) mają dostępny canal+platinum, a co za tym idzie możliwość uruchomienia kolekcji Canal+ Vod za 0zł. A co się stanie po 1 maja? Kolekcja zostanie wyłączona czy będzie dodatkowo płatna?

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
        Kolekcja jest udostępniana bezpłatnie w ramach konta podstawowego netVOD+ Abonentom pakietu CANAL+ Platinum, CANAL+ Platinum + HBO i All Inclusive+.
        O.K. Ale mnie interesuje na jakich zasadach jest dostępna dla abonentów, którzy nie mają żadnych z wymienionych promocji, o ile jest dostępna. Może jak kliknę, że akceptuję regulamin to wyskoczy mi info, że kolekcja nie będzie dla mnie dostępna? Czy tak? A może jednak dostęp uzyskam, ale okaże się, że klikając na akceptację warunków zaakceptowałem migrację do nc+?
        USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Postaram się ustalić jakie konkretnie warunki pojawiają się przy próbie uruchomienia tej kolekcji i dam znać.
          Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-04-09, 06:30.

Komentarz

Aktywowałem kolekcję (za 0zł). Mam dostęp do filmów.
            Czy dostęp zostanie automatycznie wyłączony w momencie gdy stracę promocyjny dostęp do pakietu Canal+Platinum?
            Nie chciałbym automatycznie płacić za kolekcję po okresie promocyjnym

Komentarz

hyhy panowie zaraz się okaże że zaakceptowaliście nowy regulamin
              i witajcie w nc+ na 18 miechów
              aa i nie zapomnijcie o dodatkowych 5 pln za dekoder

Komentarz

tez mnie to interesuje,bo rowniez mam uruchomione za 0pln...i w zasadzie dostep do kanalow C+platinum bede mial do konca umowy...konsultant na partyline powiedzial ze to blad w uprawnieniach i nie wiadomo ile podziala...hmm...
                NC+Gold+HBO+HHD+MR Standard+WIMP
                CLRA 500gb+Biały

Komentarz

Tez sobie to uruchomilem. Jednak HHD nie wlaczyli, choc mialo byc przez miesiac rowniez za 0zl.

Komentarz

Jakie opłaty za kolekcje ? Posiadam wszystkie CANAL+ oraz HBO.
                    ExtraFull 99zł

Komentarz

witam.
                      mam starego fula i musze wykupic. ile kosztuje?
                      jak zaakceptuje regulammin czy automatycznie zmigruje do nc+?
                      pozdrawiam

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post

Czy w "Full Extra" ta usługa jest dostępna w cenie pakietu?
                        Ostatni raz edytowany przez kingofsouth; 2013-12-13, 07:55.

Komentarz

napisał(a) kingofsouth Zobacz post

Czy w "Full Extra" ta usługa jest dostępna w cenie pakietu?

Do skasowania...nawet nie wiedziałem, że w netVOD też jest ta kolekcja
                          Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2013-12-13, 08:00.
                          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Moim zdaniem powinno mi hulać a nie bangla .....

Może ktoś z mod mi wyjaśni to zagadnienie

Komentarz

Napisz do nas e-mail w tej sprawie. Wytyczne znajdują się w mojej sygnaturze.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+