Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

DaVinci Learning Extra

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• DaVinci Learning Extra

Wczoraj podpiąłem dekoder do sieci. Mam dostęp do netVOD w tym DaVinci - które interesuje mojego syna. Jakie są opłaty za korzystanie z DaVinci jak i samego netVOD, bo teraz to się można pogubić w tym wszystkim - niby widzę all, ale nie chcę dalej włazić, bo później dostanę fakturę z sześcioma zerami
    Pozdrawiam!
    P.S. Mam pakiet Univers+ ( wraz z paczką C+ ) - piszę bo to może być ważne jeśli chodzi o opłaty.

musisz w takim razie wykupić dostęp do podstawy VODnet za 1,99 zł i później wykupić Da Vinci za 5 zł
    jak wejdziesz do VODnet to chyba żółtym przyciskiem będziesz mógł sprawdzić jakie kolekcje masz wykupione

Komentarz

co daje wykupienie podstawy VODnet za 1,99?

Komentarz

Po aktywacji konta podstawowego uzyskasz bezpłatny dostęp do kolekcji BabyTV, TVN Player, Smaczki, Sport+, poznaj nc+, ale kino+, Planete+.

Komentarz

A jak można aktywować pakiet podstawowy?

Komentarz

Chociażby poprzez podłączony dekoder do internetu. Wchodzisz w nBok i tam możesz aktywować. Możesz również skorzystać z takiej możliwości poprzez kontakt telefoniczny z BOK lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie ncplus.pl.

Komentarz

W nBOK nie ma możliwości aktywacji konta netVOD a tym bardziej DaVinci.

Komentarz

napisał(a) Piotrek_nc+ Zobacz post
                Chociażby poprzez podłączony dekoder do internetu. Wchodzisz w nBok i tam możesz aktywować.../

napisał(a) tolesi Zobacz post
                W nBOK nie ma możliwości aktywacji konta netVOD a tym bardziej DaVinci.
                to w końcu jak jest naprawde?

bo jeśli to @tolesi ma racje, to może aktualna "Lista liderów" powinna reaktywować dawno zapomniany projekt:
                http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=21452
                taka "Modernizacja forum" naprawde "nie boli" a wielu na tym skorzysta.

czuj, czuj, czuwaj ! (*)

(*) - jest jeszcze jedna możliwość oglądania Da Vinci Learning, ale regulamin forum zabrania podawania tej możliwości
                Ostatni raz edytowany przez Augustus62; 2013-05-13, 19:04.

Komentarz

Nie wiem jak u innych ale u mnie w nBOK można aktywować to co poniżej w załaczniku, natomiast aby aktywować coś nVODnet, wchodzimy w nVODnet , klikamy zółty guzik na pilocie (moje filmy) i najeżdzamy w menu na wybrany pakiet >OK , pojawi się zielone okienko ZAMÓWIENIE z informacja ocenie wybranej kolekcji (pakietu) i możliwością zamówienia.
                  Attached Files
                  Ostatni raz edytowany przez tolesi; 2013-05-13, 20:01.

Komentarz

Poprzez nBOK faktycznie nie można aktywować usługi. Aby to zrobić poprzez dekoder, wystarczy wejść do netVOD+ (niebieski przycisk na pilocie) i wybrać dowolną pozycję z pośród kolekcji wchodzących w skład konta podstawowego. Przy próbie uruchomienia filmu, wyświetli się zielona plansza informująca o warunkach korzystaniu. Po akceptacji, usługa zostanie dodana do konta.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                      Poprzez nBOK faktycznie nie można aktywować usługi.../
                      czyli @tolesi to dobra kandydatura na Moderatora forum

Komentarz

Da Vinci Learning

Mam problem. Przyjezdza do mnie bratanek na ferie, który czesto oglada Da Vinci Learning i chciałbym uruchomić ten kanal ale: czy mogę mając PVR Philips z nagrywarką go uruchomić i czy mając internet mobilny 25GB w ogole to uciągnie. Szybkość mam ok. ok 23Mb/s ale czy po godzinie oglądania nie zeżre mi całego transferu i będzie d...pa? Szkoda że normalnie nie można go odbierać jak w CP
                        Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

napisał(a) Adasko20 Zobacz post
                          ...Da Vinci Learning i chciałbym uruchomić ten kanal ale: czy mogę mając PVR Philips ...
                          Niestety nie.
                          Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                          W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                          Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                            Niestety nie.
                            ale ze względu na dekoder, internet mobilny czy ograniczony transfer?
                            Canal+ X 6, HBO X 3, History, Sundance, FilmBox X 5, Cinemax X 2 za 78 zł

Komentarz

Usługa netVOD+ jest dostępna na dekoderach turboBOX+ i mediaBOX+. Na Twoim sprzęcie, uruchomienie kolekcji Da Vinci Learning niestety nie będzie możliwe.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+