Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Migracja do AllInclusive+ a brak dostępu do Da Vinci Learning

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Migracja do AllInclusive+ a brak dostępu do Da Vinci Learning

Witam. Zmigrowałam do nc+ i okazało się, że mimo iż na stronie było wyraźnie pokazane że w netVOD+ będę mieć dostęp do kolekcji Da Vinci Learning, dziś przedstawiciel odpisał mi że jest błąd i za tą kolekcję muszę dodatkowo zapłacić. Czy to nie jest celowe wprowadzanie klienta w błąd?

• sam
    replied
    wcześniej w ofercie była grafika kolekcji z DVL a teraz

w najdroższym pakiecie nie ma. Brak kanału DVL i ceny nc+ przekonują mnie do migracji do Cyfrowego Polsatu. Też mają tunery do oglądania i jednoczesnego nagrywania. Długo się prosiliśmy o kanał DVL i nic z tego nie wyszło i chyba nie wyjdzie bo oni będą musieli ciąć koszty (bo mają odejścia abonentów) i nie dadzą nowego kanału. Dla mnie ten kanał jest najważniejszy dla dzieci - pozwalałem go oglądać ile chcieli w przeciwieństwie do głupkowatych kreskówek z innych kanałów.

Leave a comment:

• arkadius333
    replied
    wszystkim z takim problemem życze powodzenia, bo to, to już jest q...... i ..... (inne epitety). A może nie Wiecie, że takie zachowanie wyczerpuje znamiona art. 286 kk Można spokojnie nie reklamować, tylko składać zawiadomienie o przestępstwie (jedno nie wyklucza drugiego, można jednoczesnie). Trzeba tylko to udowonić, miec screeny z datą, nagraną rozmowę z konsultantem i dowód na to jakimi kanałami się dysponuje. Na przykład umowa. ocvzywiście w grę wchodzą oględziny tego sprzetu przez policjanta przyjmującego zawiadomienie ale szczęśliwy, to on nie będzie Będzie to jednak najlepszy dowód w sprawie. Ciekawe jak król julian miałby wezwanie na przesłuchanko, jakby się to przełozyło na działania nc+

Leave a comment:

• zakmar
    replied
    napisał(a) Elendil Zobacz post
    Tryb reklamacyjny z odsłuchaniem rozmowy. Nic innego.
    Dokładnie tak. Mam ten sam problem, Pytanie jakie zadałem konsultantowi pod koniec rozmowy - Czy w opcji All Inclusive będę musiał płacić dodatkowo tylko za premiery VOD? Odpowiedź: Tak.
    Reklamacja poszła i została zarejestrowana. Czekam..

Leave a comment:

• zyga
    replied
    Widać w NC jest kilka definicji "WSZYSTKO".

Leave a comment:

• PioVar
    replied
    Witam,

Zastanawiam się, czy Da Vinci Learning nie zostanie "odstrzelony" 01.09.2013, gdyż do 31.08.2013 znajdują sie w ofercie filmy z serii "Było sobie..."

Może dlatego wyrzucili ta kolekcję z oferty All Incl.+

Pozdrawiam,

Leave a comment:

• Andrewan
    replied
    napisał(a) Elendil Zobacz post
    Tryb reklamacji, nawet bez odsłuchu. Ja złożyłem reklamację na w/w pakiet. I nie chodzi mi nawet o to że nie mam, nie potrzebuję jakoś na siłę, chodzi o zasady.
    Skoro jest napisane że All to All a nie jakieś ściemnianie że błąd na stronie.
    Przepychałem się kiedyś z platformą N to i mogę się przepychać z NC+.

Szkoda mi jedynie naszych doradców z forum bo zbierają ciosy na klatę za niekompetencje zarządu.

Leave a comment:

• Elendil
    replied

Leave a comment:

• Smerfeteczkaa
    replied
    [/QUOTE] A na poważnie, ponoć AI+ dla abonentów jest inny niż dla nowych. Info od konsultantów. Szkoda, że nie informują o tym podczas rozmowy.

No właśnie, nikt mnie o tym nie poinformował, było tylko pytanie, czy patrzyłam na stronie, co jest w pakiecie. Da się to jakoś odkręcić? Co radzicie?

Leave a comment:

• Pawel85
    replied
    Dlatego trzeba poprosic o to aby konsultant wymienił wszystko co jest dostępne w danej ofercie. Jak nie będzie potrafił to znak żeby nie zgadzać się.

Leave a comment:

• Elendil
    replied
    Nie, to jest nauczka, żeby następnym razem nie być takim w gorącej wodzie kąpanym

A na poważnie, ponoć AI+ dla abonentów jest inny niż dla nowych. Info od konsultantów. Szkoda, że nie informują o tym podczas rozmowy.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+