Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Różnica pomiędzy HustlerVOD i funVOD+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Różnica pomiędzy HustlerVOD i funVOD+

Witam
    chciałbym się dowiedzieć jaka jest różnica pomiędzy kanałami HustlerVOD i funVOD+ ?

Opis na stronie jest bardzo zbliżony:

Kolekcja tylko dla widzów dorosłych 18+. Aż 200 tytułów kina erotycznego w miesiącu. Piękne kobiety, gorące akcje! Opłata miesięczna 9 zł. Hustler VOD

Kolekcja tylko dla widzów dorosłych 18+. Ekscytujące kino erotyczne. Co tydzień nowe starannie wyselekcjonowane tytuły. Do wyboru aż 200 gorących filmów. Opłata miesięczna
    9 zł.

Rozumiem, że opłata 9zł jest niezależna od ilości zamówionych filmów ?

Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    Jacek

W tym przypadku jest to opłata miesięczna a więc opłata za kolekcje pojawi się niezależnie od ilości obejrzanych pozycji. Pozycje są natomiast cyklicznie aktualizowane.

Komentarz

Dziekuję za info.
      To znacznie chyba lepsze rozwiązanie niż pakiet Noc za 25 zł ...

A jak się różnią "tematycznie" Hustler i Fun ?

Proszę ew o maila na priva i kilka słów na temat różnić ...
      Ostatni raz edytowany przez jackuc; 2013-12-09, 09:26.
      Pozdrawiam
      Jacek

Komentarz

@jackuc

pozycje są o charakterze erotycznym i aktualna lista np dla funVOD+ jest dostępna na naszej stronie www.

Komentarz

No tak, ale np jeden kanał może być "soft" gdzie akcja przebiega w majciochach a drugi hard ...

Takie filmy soft lecą np na TV4 często
          Na hustlerze widziałem tytuły w dekoderze to są chyba bardziej hard ...
          Pozdrawiam
          Jacek

Komentarz

jackuc

niestety nie jestem wstanie Ci odpowiedzieć na to pytanie, ale proponuję po prostu zamówić usługę na grudzień i ocenić czy spełni Twoje oczekiwania. Dodatkowo na podstawie przykładowych tytułów możesz sprawdzić jakiego rodzaju jest to pozycja. W przypadku zamówienia usługi liczymy opłatę wyrównawczą np od 9 grudnia do końca miesiąca.

Komentarz

napisał(a) Michał_nc+ Zobacz post
              proponuję po prostu zamówić usługę na grudzień i ocenić czy spełni Twoje oczekiwania.
              Zamówiłem właśnie telefonicznie odblokowanie konta podstawowego za 1.99 oraz FunVODnet+ za 9zł. Oczywiście tak różowo to nie ma bo cena 9 zł i zgoda na usługę na 6 miesięcy, potem przechodzi na czas nieokreślony za 15 zł ... na miesiąc się nie da ...

Pozdrawiam
              Pozdrawiam
              Jacek

Komentarz

napisał(a) jackuc Zobacz post
                Zamówiłem właśnie telefonicznie odblokowanie konta podstawowego za 1.99 oraz FunVODnet+ za 9zł. Oczywiście tak różowo to nie ma bo cena 9 zł i zgoda na usługę na 6 miesięcy, potem przechodzi na czas nieokreślony za 15 zł ... na miesiąc się nie da ...

Pozdrawiam
                Wysłałem Ci e-mail. Sprawdź proszę pocztę i czekam na zwrotną informacje.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+