Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HustlerVOD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• HustlerVOD

Ekscytujące kino erotyczne firmowane przez Hustlera, najbardziej znany miesięcznik dla dorosłych. Co tydzień nowe, starannie wyselekcjonowane tytuły. Kolekcja liczy w sumie aż 200 gorących filmów. Serwis dostępny jest tylko dla widzów dorosłych.

Kolekcja przeznaczona wyłącznie dla widzów pełnoletnich (18+).

problem

witam posiadam Pakiet All Inclusive+ i dlaczego za ta usluge mam placic skoro mi powiedziano ze bede mial wszystko a wcale to nie prawda ???
    NC + ( Pakiet All Inclusive+ - Wimp Standard - Turborekorder + Multiroom Premium HD )

Komentarz

napisał(a) emil200 Zobacz post
      witam posiadam Pakiet All Inclusive+ i dlaczego za ta usluge mam placic skoro mi powiedziano ze bede mial wszystko a wcale to nie prawda ???
      haha

Czemu sie dziwisz ?

Chodzilo o to by naciagnac klienta !!!
      Tez mnie oszukano.

Komentarz

napisał(a) emil200 Zobacz post
        Podaj dokładną nazwę pakietu jaki posiadasz (sprawdź w umowie).
        EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Mnie tez oszukano. Zobacz co mam w podpisie.
          W NC+ -> 21 MARCA ->MULTIROOM, PAKIET ALL INCLUSIVE,KTORY NIE JEST ALL INCLUSIVE!

Komentarz

Jeżeli na umowie Twój pakiet się nazywa "All Inclusive" a nie np. "All Inclusive dla abonentów" czy podobnie to zgłaszając reklamacje masz 100% szans na powodzenie.
            EXTRA + HBO + Cinemax + 8xCanal+ - 64,93zł do 31.07.2015

Komentarz

Rejestruje sie w bok. I mam na środku all inclusive+

Trochę mnie to [ciach] ponieważ myślałem, ze płacąc ta cenę będę miał wliczone to za co płacilem dodatkowo w n. na to wychodzi ze nie.
              To jest poprostu jakaś paranoja.
              W NC+ -> 21 MARCA ->MULTIROOM, PAKIET ALL INCLUSIVE,KTORY NIE JEST ALL INCLUSIVE!

Komentarz

u mnie w bok jest tez all inclusive+
                banda zlodzieji jak mowia wszystko to powinno byc wszystko
                NC + ( Pakiet All Inclusive+ - Wimp Standard - Turborekorder + Multiroom Premium HD )

Komentarz

Jak to jest... posiadam pakiet all inclusive+, w tym pakiet netVOD+ podstawowy i netVOD dodatkowy... a jak wchodzę w netvod+ w opcje dla dorosłych to pojawia się komunikat że za hustler vod mam zapłacić 9zł miesięcznie jeżeli chce korzystać... ciekawe to jest... mógłby któryś z przestawicieli t wyjaśnić jak to ejst...

Komentarz

@raffik27,

komunikat jest prawidłowy. Promocja All Inclusive+ nie zawiera następujących usług netVOD+: Da Vinci Learning, Konto dodatkowe, Hustler, Fun VOD.

Komentarz

Nigdy w życiu za ten szajs nie zapłaciłbym nawet 1 zł.
                      Comfort+
                      HBO GO
                      mediaBox
                      Multi+
                      Cinemax
                      EXTRA+
                      Filmbox
                      HBO
                      History HD
                      SunDance HD
                      Premium Sport &Film
                      netVOD+
                      CANAL+ VOD
                      Seriale+

Komentarz

Witam,
                        mam pytanie odnośnie usługi Hustler VOD. Czy w cenie 9zł/mies. jest ona ze zobowiązaniem czasowym czy można ją wyłączyć w dowolnym momencie ze skutkiem na koniec miesiąca?

Komentarz

janek_100, TAK. Jest to włączenie na zasadach standardowych, zatem wyłączenia tej kolekcji następuje ze skutkiem na koniec miesiąca w którym dokonane jest zgłoszenie.

Komentarz

a w pakiecie MULTI MAN PACK tez jest hustler VOD a ja mimo wykupionego pakietu nie mam do niego dostepu ... moze ktos to zweryfikowac z naczelnych forum bede wdzieczny

Komentarz

widze ze nikt tu nie zaglada na te fora ... ech

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+