Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nc+ GO Napisy

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nc+ GO Napisy

Czy jest możliwość oglądania filmów w usłudze nc+Go z oryginalnym dźwiękiem i napisami? Nigdzie nie widzę takiej opcji a filmy włączają się zawsze z lektorem.
    Przy okazji chciałbym zapytać o coś jeszcze. Jaka jest różnica między VOD+ i nc+GO? Dopiero teraz podłączyłem do dekodera dysk i odpaliłem VOD+ po raz pierwszy i dopiero ta usługa będzie dostępna za 8h. Mógłby mi ktoś napisać czym te dwie usługi się różnią?

podbijam temat,
    w dekoderze pod przyciskiem pilota OPT widać opcję zmiany ścieżki dźwiękowej i napisów (TurboBOX), ale wszystko nieaktywne.
    Dla tych samych materiałów przez przeglądarkę na komputerze jest wybór.

Czy ktoś coś wie czy to działa na innych dekoderach lub będzie działać ?
    Bez tego usługa jest dla mnie nie do zaakceptowania - nie oglądam z lektorem.

Komentarz

Drodzy,
      obecnie wyłączenie lektora w nc+ GO nie jest możliwe.
      Zmiana ścieżki dźwiekowej jest możliwa na konkretnych kanałach. Należy wybrać kanał np. CANAL+ wejśc w OPT i jeśli dostępne są napisy można je uruchomić.

FluentWeeb,
      w nc+ GO i nc+ GO TV korzystasz przez internet, usługi są dostępne po rejatracji do serwisu. Kolekcja VOD+ wymaga pobrania wszytkich dostępnych pozycji na dysk dekodera, wymaga to czasu, od 8 h (pojawią się pierwsze filmy) do kilku dni (pełna dostępność).
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Czy ktoś z ekipy nc+ mógłby się wypowiedzieć czy w nc+ GO TV zostanie wprowadzona możliwość wyboru filmu z oryginalną ścieżką dźwiękową (bez lektora)? Tak jak ma to miejsce w aplikacji webowej lub smartfonowej? Jest to kuriozalne, że od tylu lat nic się nie zmienia. Dla wielu ludzi ta platfroma jest bezużyteczna przez konieczność oglądania filmów z lektorem. Obecnie w cenie abonamentu nc+ można mieć dostęp do 3 dużych serwisów VOD i każdy oferuje napisy.

Komentarz

schwung, obecnie nie mamy informacji o wprowadzeniu tej funkcjonalności. Gdy tylko się pojawi będziemy o tym informować.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+