Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TIDAL, WIMP

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) citizen Zobacz post
    Brawo nc+ już DWA MIESIĄCE jak nie działa.
    Widać jak ciężka jest droga do nowoczesności i profesjonalizmu, nie mówiąc już o zadowoleniu klienta... tylko kiedyś wszystko działało, za czasów platformy n.

Komentarz

Dalej nie działa jak powinno...ale proszę o cierpliwość - napisze Pani Ola...

Komentarz

No i odzyskałem dostęp do folderu "Moje ulubione". Jednak nie ma nic za darmo, o ile mogę się tam zalogować z poziomu dekodera, to po zakończeniu odtwarzania KAŻDEGO utworu pojawia się jakże znany mi komunikat o błędzie. Dobra zmiana dotarła i do służb technicznych N-ki. Dobrze, że umowa niedługo mi się kończy, nikomu też nie polecę tej platformy.

Komentarz

Znowu brak dostępu do zakładki moje ulubione.

Komentarz

napisał(a) citizen Zobacz post
            Znowu brak dostępu do zakładki moje ulubione.
            Sam sobie odpiszę: bądź cierpliwy... to tylko rok jak usterka występuje. Platforma nc+ ma ważniejsze sprawy niż dbanie o dobre działanie tego co oferuje.

Komentarz

napisał(a) Gregre Zobacz post
              No i odzyskałem dostęp do folderu "Moje ulubione". Jednak nie ma nic za darmo, o ile mogę się tam zalogować z poziomu dekodera, to po zakończeniu odtwarzania KAŻDEGO utworu pojawia się jakże znany mi komunikat o błędzie. Dobra zmiana dotarła i do służb technicznych N-ki. Dobrze, że umowa niedługo mi się kończy, nikomu też nie polecę tej platformy.
              Dalej brak dostępu do zakładki "moje ulubione"... a odpowiedzi ze strony nc+ dalej brak. Umowa kiedyś się skończy...

Komentarz

W sieci domowej wpięte miałem dwa komputery, na każdym utworzona "Grupa domowa" z opcjami udostępniania plików i sprzętu. Po usunięciu dostępu do grupy domowej na każdym z komputerów okazało się, że znów mam dostęp do zakładki "Moje ulubione" na dekoderze. Może ta opcja pomoże i innym, borykającym się od jakże dawna z tym samym problemem bez ŻADNEJ pomocy ze strony służb technicznych NC+..

Komentarz

Witam,
                  czy jest możliwość słuchania muzyki z Tidala przez media player w dekoderze turbo, może przez jakiś serwer?

Komentarz

@citizen,
                    nie ma takiej możliwości. TIDAL dostępny jest na następujących urządzeniach:
                    • komputer
                    • urządzenia mobilne (za wyjątkiem tych, wspieranych przez Windows Phone)
                    • Apple TV i Android TV

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam.
                      Na moim dekoderze turbo po włączeniu aplikacji Wimp/Tidal pojawia sie komunikat " Z uwagi na problemy techniczne nie możemy udostępnić aplikacji TIDAL na twoim dekoderze... bla bla bla..."
                      O co chodzi i czy da sie to naprawić ?
                      Miałem kiedyś wykupioną tę usługę ale po problemach z aplikacją zrezygnowałem. Teraz chciałem wrócić ale anim wykupiłem usługę na szczęście sprawdziłem czy aplikacja działa i niestety....
                      Extra + 8C+ 3HBO 59.90 do 31.03.2016r

Komentarz

Niestety na dekoderze opcja Tidal jest niedostępna.Teraz możesz skorzystać z promocji w której Tdial jest +miesiąca lutego.

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+