Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TIDAL, WIMP

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) citizen Zobacz post
    Kiedy w końcu usterka zostanie usunięta? Proszę o konkretną odpowiedź w tej sprawie.
    ???????????????

Komentarz

Kiedy w końcu usterka zostanie usunięta? Proszę o konkretną odpowiedź w tej sprawie.
      ??????????????????????

Komentarz

napisał(a) Gregre Zobacz post
        Jutro minie okrągła, trzytygodniowa rocznica zgłoszenia problemu do tzw. "zespołu wsparcia NC+". Zakładka Moje Ulubione jak nie działała, tak nie działa. Przyłączam się do wypowiedzi citizena, że w czasach sprzed połączenia z C+ klient traktowany był poważniej, powiadamiany po postępach prac nad rozwiązaniem usterki, co NIGDY nie trwało tak długo jak obecnie. Jeszcze tylko przekażcie moje dane Poczcie Polskiej i stracicie kolejnego abonenta.
        Dalej brak konkretnej odpowiedzi, już ponad miesiąc...

Komentarz

citizen,
          gdy tylko otrzymam informację w tej sprawię. Niezwłocznie zamieszczę je na forum.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
            citizen,
            gdy tylko otrzymam informację w tej sprawię. Niezwłocznie zamieszczę je na forum.
            Dziękuję za odpowiedź Pani Olu, ale bardziej chodziło mi o to kiedy usterka będzie usunięta, i dlaczego to trwa ponad miesiąc.

Komentarz

Mam wrażenie że kompletnie nikt nie zajmuje się tą sprawą, temat zamieciony pod dywan. Totalna ignorancja abonentów.

Komentarz

Mam wrażenie że kompletnie nikt nie zajmuje się tą sprawą, temat zamieciony pod dywan. Totalna ignorancja abonentów.
                I... DALEJ NIE DZIAŁA. BRAWO PLATFORMO NC+.

Komentarz

Dalej nie działa...

Komentarz

Czy doczekamy się wreszcie informacji kiedy usterka zostanie usunięta?

Komentarz

Czy doczekamy się wreszcie informacji kiedy usterka zostanie usunięta?
                      Dalej brak odpowiedzi

Komentarz

Usterka zgłoszona 16 maja. TO JUŻ 45 DNI JAK NIE DZIAŁA...
                        Na tym przykładzie widać jak nc+ "troszczy" się o swoich abonentów, głowa w piasek i tyle.

Komentarz

Pani Olu,
                          Kiedy będzie usunięta usterka zgłoszona 16 maja?

Komentarz

citizen,
                            nie otrzymałam informacji w tej sprawie. Gdy tak się stanie zamieszczę informacje na forum.
                            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Kiedy w końcu to będzie działać?

Komentarz

Brawo nc+ już DWA MIESIĄCE jak nie działa.

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+