Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

TIDAL, WIMP

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• TIDAL, WIMP

Witam
    Wimp na platformie NC+ jest martwy.
    Jednak na stronie TIDAL ( która to jakiś czas temu kupiła Wimpa ) jest link do polskich partnerów Tidal
    https://support.tidal.com/hc/pl/cate...ARTNERZY-TIDAL
    I jest tam również NC+ z informacją że "artykuł będzie dostępny wkrótce"
    Proszę o informacje na jakim etapie są rozmowy pomiędzy operatorem a serwisem muzycznym?
    Kiedy możemy się spodziewać uruchomienia usługi?
    Czy z poziomu dekodera będzie możliwa do osiągnięcia jakość HiFi?

Romejo,
    w ramach umowy możesz skorzystać z opcji WiMP. Wszystkie szczegóły dotyczące zasad aktywacji znajdziesz na stronie: http://ncplus.pl/oferta/wimp

Komentarz

Chyba się nie zrozumieliśmy. Konto na TIDAL to ja mam, natomiast chodzi mi o natywna aplikacje na dekoderze.Takowej nie ma, jest natomiast Wimp jednak jest martwy i nieaktualizowany chyba dobre pół roku.

Komentarz

Romejo
        w ramach ofert nc+ możesz aktywować konto w WiMP. Wówczas poprzez dekoder będziesz miał dostęp do tego serwisu. Serwis TIDAL nie jest dostępny obecnie w naszej ofercie.

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
          Romejo
          w ramach ofert nc+ możesz aktywować konto w WiMP. Wówczas poprzez dekoder będziesz miał dostęp do tego serwisu. Serwis TIDAL nie jest dostępny obecnie w naszej ofercie.
          A może by coś zrobić, by TIDAL był dostępny w nc+?

Komentarz

citizen
            pracujemy nad uatrakcyjnieniem oferty. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
              citizen
              pracujemy nad uatrakcyjnieniem oferty. W momencie uzyskania potwierdzonych informacji powiadomimy naszych Abonentów o zmianach za pośrednictwem środków masowego przekazu i strony internetowej www.ncplus.pl.
              Nie rozumiem... albo jest pełna oferta WiMP, jeśli nie to zmieniamy na TIDAL lub Spotify, i tyle...Informacja że "pracujemy" jakoś mnie nie przekonuje, WiMP jest niekompletny już chyba pół roku...

Komentarz

citizen rozumiem Cię ale obecnie mogę zaproponować tylko WiMP. Pozostałe serwisy nie są dostępne w nc+.

Komentarz

Brak strony logowania do WiMP.

Komentarz

citizen problem został już usunięty. Logowanie jest dostępne. Przepraszam za utrudnienia.

Komentarz

Czy Wam też wyskakuje "wystąpił błąd" przy opcji moje ulubione w WiMP?

Komentarz

napisał(a) citizen Zobacz post
                        Czy Wam też wyskakuje "wystąpił błąd" przy opcji moje ulubione w WiMP?
                        W dalszym ciągu bez zmian, dekoder turbo.

Komentarz

Od wczoraj mam ten sam problem co citizen. Zgłosiłem w centrum obsługi, poza informacją, że mam czekać na odpowiedź nic nie uzyskałem. Nadal brak dostępu do "moich ulubionych".

Komentarz

napisał(a) Gregre Zobacz post
                            Od wczoraj mam ten sam problem co citizen. Zgłosiłem w centrum obsługi, poza informacją, że mam czekać na odpowiedź nic nie uzyskałem. Nadal brak dostępu do "moich ulubionych".
                            Kolejny dzień bez reakcji ze strony nc+

Komentarz

@citizen,
                              sprawa został skierowana do odpowiedniego działu. Trwa weryfikacja problemu.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+