Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nc+GO v.4.4.3

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Mam tylko jedno pytanie: czy komukolwiek działają na androidzie kanały w domu?

Komentarz

• napisał(a) adamkus1 Zobacz post
      Mam tylko jedno pytanie: czy komukolwiek działają na androidzie kanały w domu?
      U mnie działają (nie liczyłem ale będzie ok. 100 kanałów). Niektóre kanały w miarę stabilnie a niektóre przycinają. Szału nie ma - nie wyrabia dekoder lub zakłócenia w sieci (objawy opisywane wcześniej na forum). Na obu sprzętach podobnie: Asus Nexus7, Lenovo A3000. Mam nadzieje że nowa aplikacja spełni oczekiwania.

Komentarz

• napisał(a) P@wl Zobacz post
        U mnie działają (nie liczyłem ale będzie ok. 100 kanałów). Niektóre kanały w miarę stabilnie a niektóre przycinają. Szału nie ma - nie wyrabia dekoder lub zakłócenia w sieci (objawy opisywane wcześniej na forum). Na obu sprzętach podobnie: Asus Nexus7, Lenovo A3000. Mam nadzieje że nowa aplikacja spełni oczekiwania.
        No u mnie podobnie tzn bardziej nie działają niż działają. Nowa aplikacja to jest prawdopodobnie pieśń przyszłości i znając nc+ bardzo odległej bo nikt nie określił terminu wprowadzenia wiec nic nie wiedzą. Czytałem w innym temacie tego forum, że o nowej aplikacji to ekspert pk 87 pisał już w lutym 2015, że będzie, a jest październik i nadal nie ma także nie liczyłbym na to, że aplikacja będzie wkrótce.

Komentarz

• Działa to komuś? Mi przed aktualizacją działało bez problemu, a teraz cały czas mieli i nic nie odpala. Chodzi o kanały z internetu i C+ VOD

Dobra po aktualizacji tabletu do 5.0 zaczęło działać
          Ostatni raz edytowany przez marcin_ketrzyn; 2015-10-03, 06:35.
          COMFORT+
          Multi+
          EXTRA+
          HBO
          Premium Sport &Film
          CANAL+ VOD
          netVOD+ konto podstawowe
          NC+ GO internet
          Multiroom Premium

1-12: 49.90, 13-24: 99.90

Komentarz

• napisał(a) pk87 Zobacz post
            Mamy już wszystkie rozwiązania
            Czy można prosić o pomoc w wątku nowego nc+GO:
            https://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=73280

Jak dokończyć rejestrację?
            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

• Witam,

Czy ktoś może podesłać apkę na adroida w wersji 4.4.3?

Komentarz

• napisał(a) jafarek Zobacz post
                Witam,

Czy ktoś może podesłać apkę na adroida w wersji 4.4.3?

https://play.google.com/store/apps/d...oid.app.ncplus

Proszę bardzo ale ta wersja została zaktualizowana do 4.6.0 i nie działa (tak jak mnie potraktowano rozpatrując reklamację to szczyt bezszczelności gdzie ludzie piszą że nie działa na sklepie play a ci mi odpisują że działa wystarczy popatrzeć na komentarze a ci zaprzeczają że działa ehhhh....
                turboBOX+/5720SX;MRS: BOX+ New/2851
                nc+:Comfort+/Multi+/Extra+/6xC+/HBO/Cinemax/Filmbox/SundanceHD/HistoryHD/Canal+VOD/netVOD+k.podst./k.dodat./Multi+/C+Platinum-79,90zł/24m.MRS-0zł/24m.

Komentarz

• Dlaczego oferta kanałow na ncGo w PC i android sie różni?

Komentarz

• @Maccie,
                    oferta dostępna na PC i urządzeniach mobilnych z Androidem jest taka sama. Proszę o sprecyzowanie o jakiej różnicy piszesz?

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                      @Maccie,
                      oferta dostępna na PC i urządzeniach mobilnych z Androidem jest taka sama. Proszę o sprecyzowanie o jakiej różnicy piszesz?
                      Dopiero dziś mi sie włączył ID,kłódka była.CI Polsat jest?

Komentarz

• Tak, Polsat Crime&Investigation jest dostępny w nowej wersji nc+GO.

Komentarz

• napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                          Tak, Polsat Crime&Investigation jest dostępny w nowej wersji nc+GO.
                          Dzięki

Komentarz

• Nie ma za co

Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+