Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nc+GO błąd 829

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• nc+GO błąd 829

Czołem, mam problem z aplikacją nc+GO. Przy próbie obejrzenia niektórych odcinków serialu wyświetla błąd 829 a inne odcinki odtwarza bez problemu. Urządzenie iPad 2017 iOS 12.1.1
    o co tu chodzi ?

Spiety75, na jakim serialu występuje problem? Czy oglądając kanały " na żywo " również pojawia się taka informacja?
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
      Spiety75, na jakim serialu występuje problem? Czy oglądając kanały " na żywo " również pojawia się taka informacja?
      Befler2.
      W programach 'Na żywo' nie zauważyłem tego problemu

Komentarz

Spiety75, jakie masz połączenie z Internetem wifi? Jaka jest prędkość?
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

mam dokladnie taki sam problem .. dodam ze predkosc internetu jest duza wiec nie to jest przyczyna .. teraz w tv dziala prawidlowo

Komentarz

U mnie to samo!
            Co dziwne, to że live tv i zwiastuny odgrywa normalnie, a samych filmów i seriali nie chcę i wyskakuje wciąż ten sam błąd (-829).
            Próbowałem już hard resetu i nawet instalowałem aplikację na nowo. Nic nie pomogło.
            Ma ktoś może rozwiązanie?
            Attached Files

Komentarz

Drodzy, sprawdźcie testowo na innym łączu internetowych? Jakiego macie dostawce Internetu, Orange?

Komentarz

Stał się cud... dzisiaj nagle wszystko śmiga, ... po raz pierwszy od ponad tygodnia!?
                Ciekaw jestem co było powodem tego błędu? Czy może NC+ coś skorygowali?
                Jak u Ciebie, geresz?

Komentarz

nie mam pojecia .. nie dzialalo a teraz dziala i w sumie to jest najwazniejsze

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+