Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Iphone xs ios 12

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Iphone xs ios 12

Witam
    mam pewien problem z aplikacja nc+ go na iphonie xs i ios 12. Dzwiek jest ale ekran jest czarny. Czy jest moze jakis pomysl aby aplikacja dzialala poprawnie

leon24, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Proszę o cierpliwość.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Na XS Max dokładnie ten sam problem...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Komentarz

Również korzystam z Iphona XS i mam ten sam problem. Aplikacja sama w sobie działa , problem rozpoczyna się w momencie wybrana programu do odtwarzania - fonia jest zachowana - słychać treść odtwarzanego programu , natomiast odtwarzacz nie pokazuje wizji. Zachowane są ikonki powrotu do aplikacji i możliwości zmiany jakości obrazu pomimo braku wizji. Na niektórych kanałach zatrzymuje się obraz na pierwszej klatce obrazu.
        Pozdrawiam .

Komentarz

kociol, pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Proszę o cierpliwość.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

iPhone XS Max ten sam problem. A co do cierpliwości to już poruszałem ten temat w moje nc+ korzystając z formularza, czatu i.... i nic a minęło już kilka ładnych tygodni.
            Dziwne ale inne profesjonalne firmy nie mają problemu z dostosowaniem swojej aplikacji do danej wersji systemu na czas. Wierzę w to, że nie liczy się klient tylko kasa.

Komentarz

LadronCD
              nie bagatelizujemy problemu. Zapewniam, że pracujemy nad jego rozwiązaniem. Proszę o cierpliwość.

Komentarz

Dzien dobry, jak tam rokowania , czy uda się usprawnić działanie aplikacji? Na ten moment bez poprawy.

Komentarz

kociol, nadal pracujemy nad usunięciem błędu.

Komentarz

A my nadal czekamy. Cierpliwość.

Komentarz

To jak długo jeszcze mamy być cierpliwi?

Komentarz

Dzień dobry,
                        czy jest jakiś deklarowany/ oczekiwany termin naprawy usterki oprogramowania w tym zakresie? Kiedyś iPad Air usunięcie identycznej usterki nigdy nie nastąpiło.
                        Rozumiem, że NC+ przygotowało dla abonentów dotkniętych tą sporą niedogodnością jakąś rekompensatę?
                        M

Komentarz

Od polskiej premiery xs'a minął ponad miesiąc, a nc+ nadal nie potrafi zoptymalizować aplikacji... Kiedyś byliście poważną platformą satelitarną a dzisiaj nie potraficie poradzić sobie z najmniejszym problemem.

Komentarz

Juz ponad miesiac czekam, czy cos wiadomo bo tak troche slabo

Komentarz

Niektore kanaly dzialaja typu jak ale kino nsport czy mini mini jednak np. Eleveny czy canal + nie dzialaja slychac tylko dzwiek a obrazu nie ma. Kiedy to naprawicie? Problem wystepuje na iphone xs

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+