Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Logowanie do nc+ GO

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • #16
  Niestety ale będziesz musiał poczekać do 1.12 aby podmienić urządzenie

  Komentarz


  • #17
   Drodzy,
   wyjaśniam, iż zmian w zakresie zarejestrowanych urządzeń dokonuje się poprzez uruchomienie aplikacji na wybranym sprzęcie. Jeżeli danego urządzenia nie ma na liście, pojawia się możliwość dodania go. W przypadku, gdy wyczerpany jest limit przypisanych urządzeń, jest możliwość zamiany sprzętu. Wówczas podczas logowania na kolejnym urządzenia pojawia się zapytanie o jego dodanie. Po wpisaniu nazwy nowego urządzenia należy kliknąć przycisk /Tak, dodaj/ po czym pojawi się komunikat o przekroczeniu limitu urządzeń i będzie widoczny przycisk /Zmień/. W kolejnym kroku należy na liście /Twoje aktualne urządzenia/ wybrać to urządzenie, które ma zostać zastąpione nowym i kliknąć w przycisk /Zmień/. Wówczas nastąpi zalogowanie do aplikacji.
   Listę zarejestrowanych urządzeń można zweryfikować w panelu Moje konto w zakładce /urządzenia/. Dodam, że obowiązuje limit 2 zmian na miesiąc. Po wykorzystaniu tego limitu nie mamy możliwości wprowadzenia kolejnych urządzeń na konto.
   Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
   Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.


   Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

   Komentarz

   Pracuję...
   X
   nc+