Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Logowanie do nc+ GO

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Logowanie do nc+ GO

Witam,
    Mam poważny problem z logowaniem się do usługi nc+GO za pomocą laptopa i przeglądarki(przeglądarek).
    Cały czas korzystam z jednego urządzenia i jednej przeglądarki a system za każdym razem rozpoznaje mnie na nowo, jako nowe urządzenie.
    Kończy się to tym, że obecnie nie mam już możliwości, aby się zalogować, ponieważ limit urządzeń i ich zmian się wyczerpał.

Moje sugestie dla programistów:
    1. Zmieńcie system rozpoznawania urządzeń (przeglądarka to nie urządzenie), chciałbym móc się logować na max.3 urządzeniach (smartfon, tablet i laptop) i nie mieć z tym żadnych problemów.
    2. Jeżeli punkt pierwszy jest bardzo skomplikowany, to nie róbcie tych ograniczeń które są teraz, dajcie możliwość usunięcia urządzenia jak jest wg Was ich za dużo, a nie blokujcie dostępu.
    Ostatni raz edytowany przez Krzysiek1973; 2016-03-17, 09:14. Powód: Zapomniałem włączyć powiadomienia o odpowiedzi na post
    Krzysiek

@Krzysiek1973,
    taka sytuacja może mieć miejsce, jeżeli po każdej wizycie usuwane są pliki cookies. Z jakiej przeglądarki korzystasz?

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
      @Krzysiek1973,
      taka sytuacja może mieć miejsce, jeżeli po każdej wizycie usuwane są pliki cookies. Z jakiej przeglądarki korzystasz?
      Korzystam z Firefoxa. A czyszczenie cookies to normalna sprawa.
      Krzysiek

Komentarz

@Krzysiek1973,
        jak wspominałem, jeżeli będą czyszczone pliki cookies zapisywane przez ncplusgo.pl, przeglądarka będzie za każdym razem rozpoznawana jako nowa.

Komentarz

To oczywiście rozumiem. Już wyłączyłem domenę ncplusgo.pl z czyszczenia.
          Ale na ten moment mam zablokowany dostęp i co mam zrobić?
          Krzysiek

Komentarz

napisał(a) Krzysiek1973 Zobacz post
            To oczywiście rozumiem. Już wyłączyłem domenę ncplusgo.pl z czyszczenia.
            Ale na ten moment mam zablokowany dostęp i co mam zrobić?
            Odezwij się na doradcę zgodnie z moją sygnaturą. Postaram się Ci pomóc.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

@Krzysiek1973,
              dzień dobry, ja nigdy nie czyszczę cookies i mam dokładnie taką samą sytuację, za każdym razem (logując się na tym samym laptopie) mam info ,że muszę dodać to urządzenie. proszę to naprawić, bo skutecznie uniemożliwia to korzystanie z usługi

Komentarz

@szulolo,
                z jakiej przeglądarki korzystasz?

Komentarz

Bład chyba jest w czymś innym. Po każdym zaktualizowaniu się przeglądarki nie uznaje auyoryzacji. Wymagając nowej.

Komentarz

@szulolo,
                    z jakiej przeglądarki korzystasz?
                    Firefox, windows7

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
                      Bład chyba jest w czymś innym. Po każdym zaktualizowaniu się przeglądarki nie uznaje auyoryzacji. Wymagając nowej.
                      z tego co mi właśnie powiedział Pan na infolini nc plus, konieczność ponownej rejestracji urządzenia wystąpi też przy łączeniu się z innego ip, a więc zmienne ip może być problemem. Wg jego słów aktualizacja przeglądarki nie powinna powodować problemów.

Trochę to dziwne, że przy zmianie ip jest konieczność ponownej rejestracji urządzenia... wyjeżdżając np na urlop można mieć problem...
                      na plus zaliczam to, że od ręki konsultant temat załatwił i usunął wszystkie zdublowane urządzenia

Komentarz

@nsattv

To nie korzystaj a nie wypisujesz bzdury...
                        Jest kilka niedociągnięć ale ... oceniam pozytywnie
                        Ostatni raz edytowany przez Damian_nc+; 2016-03-26, 08:30.

Komentarz

Z kolei dział techniczny nc+ go udzielił informacji że to wina zaktualizowania się przeglądarki i powiedział że w moich urządzeniach mogę sobie zobaczyć Firefox v3.xx v3xx itd

Troche kompromitujace, Netflix dziala bez problemu
                          Ostatni raz edytowany przez lpotaczek; 2016-03-25, 20:19.

Komentarz

Szczerze mówiąc obie teorie są absurdalne. Osobiście łączę się z różnych adresów IP, korzystając z regularnie update'owanego Firefoxa i jak dotąd takich problemów nie miałem ani razu.

Ale najprościej jest na infolinii na-ściemniać, że to wina użytkownika

Komentarz

Witam. Odświeżam temat bo mam podobną sytację. próbuje zalogować się na stronę ncplusgo z urządzenia które było już podłączone i nie zostało wymienione i widnieje na liście, natomiast dostaje komunikat, że muszę dodać urządzenie, a jest to problem ponieważ przekroczyłem limit zmian. Jak mogę rozwiązać tą sytuację?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+