Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

nc+go na komputery

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy tylko mi zdarza się przy każdym lepszym meczu, że dźwięk działa, a obraz jest zamrożony? Muszę odświeżac stronę co kilka minut.

​​​​​​Dzieje się to od dawna i w końcu mam dosyć.

Internet jest wystarczający.

Komentarz

• bartekc00, czy problem jest tylko na meczach czy również innych transmisjach na żywo?
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• W moim przypadku występuje tylko przy meczach i to tych ciekawszych. Zakładam więc przeciążenia serwera, ponieważ podczas mniej obleganych spotkań nie mam żadnych problemów z transmisją (a są to te same godziny w ciągu doby, co w przypadku lepszych meczów).
        Nigdy nie zdarzyło się to podczas innych transmisji, ale podejrzewam, że ze względu na to, że rzadko korzystam z nc+go w innym celu.

PS. Tak przy okazji nie mogę nikogo oznaczyć ani zacytować.
        Wyskakuje wtedy Błędna odpowiedź serwera.
        Ostatni raz edytowany przez bartekc00; 2018-12-22, 19:38.

Komentarz

• Mam pytanie, kiedy nc + plus zacznie obsługiwac w końcu przeglądarkę Edge, od 2 lat widnieje komunikat że nad tym pracujecie

Komentarz

• Wygląda na to że serwis webowy jest martwy zero odpowiedzi

Komentarz

• Artur2489, obecnie nie mamy informacji o udostępnieniu serwisu na tej przeglądarce.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+